Angle down Atgal

Ženklai, kad Jums reikia atnaujinti savo garderobą

Nors naujų drabužių ar kitų garderobo detalių įsigijimas daugeliui yra smagi pramoga ar netgi savotiška poilsio forma, kartais pokyčiams ar naujiems pirkiniams niekaip nepasiryžtame. Kartais apie atsinaujinimą reikia pagalvoti net ir tuomet, jei atrodo, kad spinta jau ir taip lūžta nuo drabužių. Išskyrėme kelis pagrindinius ženklus, kurie byloja, jog artimiausiu metu iš tiesų vertėtų pagalvoti apie apsipirkinėjimą.

Ženkliai pasikeitė Jūsų figūra

Tai – kone akivaizdžiausias ženklas, kad garderobo pokyčių Jums tikrai prireiks, kadangi tik tokiu būdu pavyks jaustis patogiai ir atrodyti nepriekaištingai. Tačiau labai svarbu, kad apsipirkinėjimas būtų pasiektų rezultatų pasekmė, o ne tikslo siekimo būdas. Jei dydžiu mažesnius džinsus nusipirksite tikėdamiesi sulieknėti, labai didelė tikimybė, jog jie galiausiai taip ir liks Jūsų spintos puošmena. Tačiau jeigu pokyčiai veidrodyje jau dabar akivaizdūs, laukti nebėra ko – Jūs nusipelnėte papildyti savo garderobą visiškai naujomis, pokyčius pabrėžiančiomis (ar juos maskuojančiomis) detalėmis.

Jūsų garderobas nebeatitinka gyvenimo būdo

Logiška, kad pakitus gyvenimo būdui, tenka pagalvoti ir apie šiek tiek kitokį garderobą – tai ypač aktualu kalbant apie avalynę. Pavyzdžiui, jei anksčiau neįsivaizdavote savo kasdienybės be įspūdingų aukštakulnių, o dabar esate judrių atžalų mama, labai tikėtina, kad juos kuo greičiau norėsite iškeisti į patogesnę ir žemesnę avalynę. O galbūt priešingai – perėjote į kur kas oficialesnį darbą ir dabar Jums reikalingi kur kas labiau pasitempti priverčiantys batai. Kad ir kokie būtų pokyčiai, tikėtina, kad be naujos avalynės išsiversti nepavyks – ją įsigyti ir apžiūrėti galite čia: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-aksesuarai/avalyne.

Nebepamenate, kada paskutinį kartą buvote apsipirkti

Jei nežinote, kada paskutinį kartą apsipirkinėjote ir kokį daiktą įsigijote, tai nėra pats blogiausias ženklas, tačiau jei norite išlikti šiuolaikiški ir madingi, turėtumėte šiek tiek susimąstyti. Apsižvalgykite, kokios tendencijos dabar dominuoja rinkoje, dažniau atkreipkite dėmesį į aplinkinių aprangą – jei pamatysite, kad Jūsų stilius šiek tiek nuo viso to nutolęs, kelios naujos detalės Jums tikrai nepamaišys.

Daugelis Jūsų drabužių yra akivaizdžiai susidėvėję

Jūsų juodi džinsai tapo pilki, o balti marškinėliai pasipuošė nebeišvalomomis dėmėmis? Tuomet pats metas su jais atsisveikinti ir pradėti naujų rūbų paieškas. Taip, šiais laikais raginama drabužius nešioti kuo ilgiau, tačiau galiausiai ateina metas, kai jie paprasčiausiai pradeda kenkti Jūsų puoselėjamam įvaizdžiui. Jei esate pakankamai kūrybingi, juos dar galėsite pritaikyti buityje. Tuo tarpu naujų drabužių ieškokite Pigu.lt el. parduotuvėje ar tiesiog spustelėję ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/drabuziai.

Tai – kone pagrindiniai ženklai, kurie byloja, kad naujos garderobo detalės Jums tikrai nepamaišys. Jei šiek tiek atsinaujinsite, pastebėsite, jog kur kas mažiau laiko praleidžiate rinkdamiesi, ką apsirengti, o galbūt netgi aplankys didesnis pasitikėjimas savimi – dėl tokių rezultatų iš tiesų verta pasistengti!

Remiamas turinys

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite