Angle down Atgal

Žemos savivertės žmonės: ką jie skelbia socialiniuose tinkluose?

Žemos savivertės žmonės dažniausiai stengiasi padaryti viską, kad tik ją pakeltų. Šiais laikais turėti paskyrą socialiniuose tinkluose yra beveik toks pats svarbus dalykas, kaip valytis dantis. Juk pabudus ryte iš karto pasiimame telefoną ar įsijungiame kompiuterį, kad pasitikrintumėme socialius tinklus.

Žemas savęs vertinimas

Svarbus dalykas, kurio daugelis nežino, tai kad jūsų įrašai gali daug ką pasakyti apie jūsų asmenybę ir savijautą dėmesingam asmeniui. Pavyzdžiui, psichologai teigia, kad atlikus tam tikras įžvalgas socialiniuose tinkluose galima nustatyti, ar žmogus turi žemą savivertę. Yra punktų, kurie tiksliai tai rodo.

1. Maistas

Nė vienas apsilankymas kavinėje neapsieina be maisto nuotraukos ant stalo – juk labai svarbu parodyti kitiems, ką galite sau leisti.

2. Dovanos

Viską, ką gavote bet kokia proga, turėtų pamatyti kiti! Svarbiausia yra duoti jiems įvertinti, kaip aplinkiniai jus myli ir vertina. Taigi komentaruose šiuo atveju gaunate daugiausiai dėmesio.

3. Vietovė

Žemos savivertės žmonės visuomet socialiniuose tinkluose pasiskelbia, kad jie yra išvykę, nuėję į brangų restoraną ar teatrą.

4. Sporto klubas

Treniruočių nuotraukos turėtų duoti signalą vartotojams, kad asmuo užsiima savęs tobulinimu ir nori gauti pripažinimą iš kitų, kad elgiasi gerai.

5. Emocijos

Sielos liejimas socialiniuose tinkluose nėra geriausias būdas išgyventi sunkų gyvenimo periodą. Jei realiame gyvenime neturite kam išsipasakoti, tuomet emocijas užrašykite ant popieriaus ir sudeginkite. Kodėl kam nors turėtumėte suteikti priežastį piktais komentarais gadinti jums nuotaiką?

Jei atpažįstate save iš šių 5 punktų, elkitės apgalvotai, skelbdami kitą įrašą socialiniuose tinkluose. Jūs neprivalote kitiems nieko įrodyti!

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite