Angle down Atgal

Raseinių rajone lankėsi žemės ūkio viceministras

Penktadienį, liepos 23 d., Raseinių rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos žemės ūkio viceministras Donatas Dudutis ir Lietuvos Respublikos Seimo narys, Kaimo reikalų komiteto narys Jonas Gudauskas. Vizito tikslas – aptarti žemėtvarkos, žuvininkystės sektoriaus, pasėlių deklaravimo klausimus, melioracijos ir geodezijos sričių problemas, Europos žaliojo kurso įgyvendinimo galimybes Lietuvos žemės ūkyje.

Viceministrą ir Seimo narį pasitiko Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, administracijos direktorius Edmundas Jonyla, direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė, Žemės ūkio ir kaimo plėtros vedėja Lina Čėsnienė.

Diskusijų metu meras A. Bautronis atkreipė dėmesį į žemės ūkio specialistų poreikį regionuose ir domėjosi ar yra numatyta papildomų skatinimo priemonių, kad daugiau specialistų pavyktų pritraukti į regionus.

Taip pat susitikime pristatyta žemės ūkio situacija Raseinių rajone, aptartos problemos smulkiuosiuose ir stambiuosiuose žemės ūkiuose.

Susitikime su viceministru ir Seimo nariu taip pat dalyvavo Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto nariai, Nacionalinės žemės ūkio tarnybos prie ŽŪM Raseinių skyriaus vadovas, Lietuvos ūkininkų sąjungos Raseinių skyriaus atstovai, VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Raseinių biuro darbuotojai ir kiti atsakingi specialistai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite