Angle down Atgal

Žemaitukas Linas Vaitkevičius dalyvavo 14 valandų trukusiame sužadėtinės gimdyme

Geriausi draugai, bendradarbiai, grupės „Žemaitukai” nariai Linas ir Ovidijus kartu padarė dar vieną dalyką. Abu beveik vienu metu tapo tėvais. Linui Vaitkevičiui sužadėtinė Rūta pagimdė sūnų, o Ovidijui Petrauskui žmona Evelina – dukrą. „Gimė Nojus Gintautas Vaitkevičius, mano sūnelis. Gimė sveikas, su šypsena. Grynas aš”, – šį antradienio vakarą, 19.30 val., KK2 laidoje per LNK savo džiaugsmą ir sūnų pristatys žemaitukas Linas.

Tarp Lino ir Ovidijaus pirmagimių – vos keleto savaičių skirtumas. Linas tėvystės džiaugsmą patyrė pirmasis. Tačiau abu vyrukai dalyvavo savo vaikučių gimdyme. „Verta dalyvauti. Tai neapsakomas jausmas. Aišku, jei moteris to nori. Mūsų moterims to reikėjo, buvo puiki komanda”, – gimdymo akimirkas prisimins Ovidijus.

Gimdymo metu „Žemaitukai“ nebuvo tik žiūrovai. Linas savo sužadėtinę Rūtą masažavo, padėjo iškęsti skausmus. „Mokėjau masažą, kuris padeda per sąrėmius. Žodžiu, emociškai palaikyti vienas kitą reikia“.

Gimdymo palatoje Linas atsilaikė vyriškai. Nenualpo, kaip rodo per filmus. Bet emocijos buvo tokios, kad, pirmą kartą išvydęs savo sūnų, pratrūko. „Atsigulė jis pas mamą, žiūriu į jį, nusifotkinau. Sakau, einu aš į tualetą, nes keturiolika valandų buvom palatoj. Grįžtu, sakau, Rūtele, aš išsiverkiau jau.”

Tiesa, ilgai džiaugtis savo pirmagimiais nei Linas, nei Ovidijus negalėjo. „Žemaitukai“ – populiari grupė, daugybė koncertų. „Dvi dienas buvom ligoninėj, parvažiavom namo ir važiavom dirbt“.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite