Fotografas Marius Vizbaras
Angle down Atgal

Žemaitijos ralis turi naują karalienę

Savaitgalį Kelmėje vyko antrasis “Mis Rally Žemaitija 2019” konkursas, kurį nugalėjo 29-erių metų grožio specialistė ir influencerė Rūta Žilionytė iš Vilniaus, ji pasipuošė naujai sukurta Svietos Šliževičienės “Atenora acessories” karūna ir tapo nauja autosporto grožio ambasadore.

Renginį atidarė grupė “Džentelmenai”, kurie pristatė naujausią savo dainą “Nebijok” ir jos vaizdo klipą, scenoje kartu šoko ir visos finalistės, kurios vilkėjo ryškiomis “Rally Žemaitija 2019” suknelėmis.

Renginio vedėjai Raimonda Jagminaitė ir Vytautas Mackonis pristatė kompetentingą komisiją, kurią sudarė grupės "Džentelmenai" narys Giedrius Venslova, Lietuvos ir Europos bikini fitneso čempionė, praeitų metų šio konkurso Vice Mis ir Mis Elegancija Lina Kudrickė, atlikėjas, grupės "Sare Roma" lyderis Ištvan Kvik, drabužių kūrėja Aurelija Žebuolienė, aksesuarų meistrė Svieta Šliževičienė, “Rally Žemaitija 2019” viena iš organizatorių Ingrida Savickienė, praeitų metų “Mis Rally Žemaitija 2018” Aušra Gudvalytė, prekinių ženklų „ColonWell“ ir „TriCollagen“ atstovė, aktorė Renata Kutinaitė bei fotografas Marius Vizbaras.

Finalistės išsitraukė 2 komisijos narius, kurie joms turėjo užduoti klausimus. Tačiau dalyvės buvo vertinamos ne tik už tą vakarą atliktas užduotis, bet ir buvo stebimas jų bendravimas, elgesys, aktyvumas, požiūris į konkursą iki jo.

Pirmoji užduotis finalo dalyvėms buvo ralio komandų pristatymas. Ekranuose susirinkę žiūrovai galėjo stebėti pačių merginų sukurtus video ir interviu su lenktynininkais, tarp jų buvo galima pamatyti ir puikiai pažįstamus Vytautą Švedą, Vaidotą Žalą, Giedrių Notkų.

Po to buvo rodomi merginų video prisistatymai, o scenoje jos pasirodė su bikiniais, kurie kaitino visų susirinkusiųjų kraują ir stebino originaliais kūrybiniais sprendimais. Šiai rungčiai dalyvės susikūrė bikini autosporto tema, kostiumuose buvo galima išvysti saugos diržų, įrankių automobiliui remontuoti, starto-finišo vėliavos elementų.

Linksmai buvo atliktos rėmėjų “Tricollagen” ir “Colonwell” paruoštos užduotys, kur per 10 sekundžių dalyvės turėjo paimti į rankas kuo daugiau “Colonwell” pakuočių ir išrūšiuoti “Triclollagen” produktus.

Paskutinė finalo užduotis - drabužių ir aksesusuarų kolekcijos pristatymas. Merginos žengė podiumu vilkėdamos nuostabaus grožio Aurelijos Žebuolienės “Aurelie” prekinio ženklo vakarines sukneles, prie kurių buvo suderinti Svietos Šliževičienės “Atenora Acessories” papuošalai. Scenoje pasirodė ir grupė “Džentelmenai” atlikdami dainą “Sapnuose”. Merginas gražino ir paruošė grožio studija “Beleza”.

Renginį papuošė šokių studijos “Arabella” ir merginų grupės “Panteros” pasirodymai.

Prieš pat apdovanojimų ceremonija scenoje pasirodė renginio vedėja Raimonda Jagminaitė ir atlikėjas Ištvan Kvik, kurie kartu atliko puikiai pažįstamą dainą “Shallow”.

Apdovanojimų ceremonijos metu buvo paskelbta net 14 nominacijų. Į sceną buvo pakviesta praeitų metų Mis Rally Žemaitija nugalėtoja Aušra Gudvalytė, ji apjuosė merginas juostomis ir uždėjo karūną naujai “Rally Žemaitija” karalienei. Rūta Žilionytė laimėjo ir dar vieną Mis “Tricollagen” titulą, specialų prizą jai įetikė aktorė Renata Katinaitė. Jai taip pat atiteko Lietuvos automobilių klubo dovana - metinis abonementas “Druskininkų vandens parke”, metinė narystė “Lemon gym” sporto klube, pasiplaukiojimas Nerimi laivu, kurį įsteigė Vilniaus laivai, “Solisun” soliariumų studijos abonementas, naujo bilietų platintojo kakava.lt pakvietimai į renginį, Interscalit patalynė, Splius dovana bei kita.

Pirmąją Vice Mis ir Mis Internetas tapo raudoną “vabalą” vairuojanti Ramutė Kavaliauskaitė iš Panevėžio, jai atiteko 300 Eur etaplius.lt reklamos paslaugoms bei kitų rėmėjų dovanos, antrąja Vice Mis išrinkta padavėja-barmene dirbanti Ieva Burbulytė iš Kauno. Ralio dalyvius labiausiai sužavėjo šokėja, socialinė pedagogė Eglė Gerdvainytė iš Klaipėdos, jai atiteko Mis Ralistai taip pat Mis Colonwell nominacijos. Žiūrovų favoritė - grupės “Panteros” narė, renginių vedėja Monika Ostrenkova, jai atiteko Mis Publika nominacija. Internete buvo paskelbtos merginų foto ir kakava.lt sekėjai išsirinko Mis Kakava.lt nominantę, ja tapo 3-jų berniukų mama, lenktynininko žmona Lina Kraftė gyvenanti Švedijoje, jai atiteko metinis abonementas kakava.lt renginiams. Fotogeniškiausia ir labiausia mokanti dirbti prieš kameras mergina gavo Mis Foto nominaciją, ja tapo teisininkė Greta Vėsaitė iš Kauno. Nominantė apdovanota fotografo Mariaus Vizbaro profesionalia fotosesija. Egzotiškiausiai finalistei, kuri stebino ne tik savo dalyvavimu bulių kautynėse, bet ir vos 57 cm apimties liemeniu Emai Vitkauskaitei iš Šiaulių atiteko Mis Solisun nominacija. Ją apdovanojo soliariumų studija “Solisun”.

Mis elegancija tapo medikė, vairuojanti ne tik automobilį, bet ir motociklą vilnietė Rūta Ručinskaitė, ji buvo apdovanota “Atenora Acessories” auskarais bei kitų rėmėjų dovanomis. Įspūdingą talentą turinti, šokių studijos “Insiniti” vadovė, persivertimų atgal rekordininkė Augustina Pivoraitė iš Vilniaus tapo Mis Talentas. Pačios dalyvės išsirinko ir savo favoritę, kuriai atiteko Mis Pozityumas nominacija, ją laimėjo šokių trenerė Marija Dudinskaja iš Vilniaus.

Renginį organizavo Kelmės ASK, partneriai renginių organizavimo įmonė “Publika”. Informaciniai partneriai: etaplius.lt, Relax FM. Rėmėjai: “Tricollagen”, “Colonwell”, “Multi gyn”, “Vilniaus laivai”, “Interscalit”, Kakava.lt, soliariumų studija “Solisun”, sporto klubas “Lemon gym”, “Snack box”, “Splius”.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite