Angle down Atgal

Zarasiškiai kviečiami į akciją „Mes prisimename“

Sausio 27 dieną minima tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena, kuri šiemet siejama su 75-osiomis Aušvico mirties stovyklos išvadavimo metinėmis.

Suvokdami šio tragiško Lietuvos istorijos etapo reikšmę ir siekdami pagerbti Holokausto aukų atminimą, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Zarasų rajono savivaldybės kviečia sausio 27 dieną dalyvauti Pasaulio žydų kongreso inicijuotoje pasaulinėje akcijoje „Mes prisimename“ – „We remember“.

Ši akcija skirta pagerbti Holokausto aukų atminimą ir skleisti žinią, kad tai negali pasikartoti – nė vienai tautai, rasei ar socialinei žmonių grupei.

Zarasiškius, jų svečius kviečiame sausio 27 dieną, pirmadienį, 14 val. burtis prie paminklo (D. Bukonto g. skveras) pagerbti Holokausto aukas, uždegti žvakutę ar pagal žydų tradicijas padėti akmenį.

Dalyvaujantys akcijoje bus pakviesti nusifotografuoti su užrašu „Mes prisimename“ – „We remember“. Pasaulio žydų kongresas kviečia visus savo nuotrauką dalytis socialiniuose tinkluose naudojant grotažymes #We Remember ir #Mes Prisimename.

Tikimės, kad gyventojai, bendruomenės aktyviai dalyvaus akcijoje, o taip pat aplankys Holokaustą menančias vietas Zarasų krašte.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite