Sportas2018 m. Balandžio 24 d. 22:12

Žaliai nusidažiusi Žalgirio arena ūžia: Kauno "Žalgiris" išplėšė pergalę (spaudos konferencijos įrašas)

Aliaus Koroliovo nuotr.

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt

35693

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse antradienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 80:60 (21:19, 26:17, 20:14, 13:10) nugalėjo praėjusio sezono vicečempionę Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Per pirmąsias 10 žaidimo minučių vyko lygi kova, tačiau antrajame ketvirtyje žalgiriečiai atitrūko ir 19-ąją min. susikrovė 17 taškų pranašumą 47:30, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo 47:36. Įpusėjus trečiajam kėliniui, svečiai priartėjo 46:53, bet aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 9:1 ir vėl nutolo 62:47. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas perkopė 20 taškų ribą (72:52, 75:54, 80:56).

Kauno komandai 18 taškų pelnė Brandonas Daviesas, 13 - Paulius Jankūnas, 12 - Kevinas Pangosas, 10 - Axelis Toupane'as, 8 - Vasillije Micičius, 7 - Antanas Kavaliauskas, 6 - Beno Udrihas, 5 - Aaronas White'as, 1 - Artūras Milaknis.

Pirėjo ekipoje 14 taškų surinko Vassilis Spanoulis, 11 - Brianas Robertsas, po 6 - Jamelas McLeanas, Kimas Tillie ir Kostas Papanikolaou.

Ketvirtosios ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį vėl Kaune.

Rungtynių statistika: „Žalgiris“ – „Olympiakos“ 80:60

Dvitaškiai: 24/33 (72,7%) – 14/31 (45,2%)

Tritaškiai: 4/16 (25%) – 4/22 (18,2%)

Baudų metimai: 20/25 (80%) – 20/27 (74,1%)

Atkovoti kamuoliai: 31 – 24

Rezultatyvūs perdavimai: 23 – 12

Perimti kamuoliai: 3 – 5

Klaidos: 12 – 11