Angle down Atgal

Žalia spalva atnešė pergalę: Ladies Go Green klasėje Etaplius merginos iškovojo I vietą (Vaizdo medžiaga)

Vieno liepos sekmadienio akimirkos trims Etaplius.lt kolektyvo merginoms atmintyje liks ilgam. Nusprendusios smagiai praleisti laiką ir spontaniškai užsiregistruoti Ladies Go Street race ir Simuliatorių lenktynėse, merginos namo grįžo su Ladies Go Green klasės pirmos vietos taurėmis.

Šypsenos, pašėlusios skybėlės, kovinė apranga, adrenalinas – taip pasiruošusi Etapliuso moterų trjulė pradėjo sekmadieno rytą. Atvykusios į Rdsim Racing simuliatorių startą išbandė savo gebėjimus virtualiai.

Po registracijos ir technininės komisijos moterų popiet laukė ir reali Street race slalomo trasa ŠDRMC Autodrome, Katiliškių kaime, Šiaulių rajone.

Čia, kaip sako merginos, jau buvo daugiau adrenalino bei jaudulio. Apsukusios du bandomuosius ratus trasoje, susipažinusios su kiekvienu vingiu ir kalneliu, komandos narės turėjo įveikti du įskaitinius ratus.

Merginoms teko išbandyti ir papildomą pramogą – SERES slalomą. Dalį trasos teko įveikti elektromobiliu, prie kurio buvo pritaisytas indas su vandeniu, tad rungties esmė buvo ne tik greitai važiuoti, bet ir neišpilti nei lašelio vandens.

Po adrenalino pliūpsnio visos varžybų dalyvės susitiko apdovanojimų ceremonijoje ir čia Etaplius komandos laukė staigmena. Ladies Go Green klasėje jos iškovojo pirmąją vietą.

Benroje Ladies Go Green ir Ladies Go Pro įskaitoje Etaplius.lt komanda taip pat parodė puikius rezultatus – užėmė penktą vietą.

Ekipažo sudėtis: Etaplius direktorė Giedrė Brazlauskaitė, Etaplius.lt naujienų portalo vyr. redaktorė Irma Bagūnė ir Etaplius reklamos projektų vadovė Ieva Kelpšaitė.

2021 m. Lietuvos Street Race čempionatas - tai oficialios nacionalinės C lygos automobilių sporto varžybos.

Etaplius dalyvavo SERES Nacionalinių Vairuojančių Moterų Varžybų 2021 3-ajame etape.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite