„Žalgiris“ klampiose rungtynėse įveikė M. Blaževičiaus vedamą „Rytą“

LKL nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (18-2) strigo Vilniaus „Ryto“ (13-7) diktuotame klampiame žaidime, tačiau lemiamu metu Artūras Milaknis smeigė du svarbius tritaškius ir leido šalies čempionams grįžti į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje laimėjo principinį mūšį prieš didžiausius konkurentus 71:61 (10:14, 26:10, 16:20, 19:17).

Itin slogiai puolime startavęs „Žalgiris“ po pirmųjų 10 minučių atsiliko 10:14, tačiau antrajame ketvirtyje surengė įspūdingą spurtą 16:0 bei išsiveržė į priekį 33:20.

Varžovus į priekį paleidę svečiai ginklų nesudėjo. Kantriai žaidęs „Rytas“ neleido kauniečiams įgyti triuškinančios persvaros, o ketvirtajame kėlinyje pradėjo vytis.

Likus žaisti 4 minutes „Žalgiris“ pirmavo tik 60:55, tačiau A. Milaknis smeigė tritaškį, vilniečių puolimas sustojo, o klausimų dėl nugalėtojų netrukus nebeliko.

Vilniaus klubas šiame susitikime vertėsi be dviejų svarbių žaidėjų. Rungtyniauti negalėjo susirgęs Pako Cruzas ir traumuotas Martynas Echodas, todėl Dainiui Adomaičiui teko pasitikėti jaunimu.

18-metis Marekas Blaževičius žaidė rezultatyviausiai – jis pelnė 18 taškų.