„Žalgirio“ krepšininkams nepavyko iškovoti kelialapio į Eurolygos finalą

Aliaus Koroliovo (ELTA) nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt

38382

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos pirmosiose pusfinalio rungtynėse penktadienį Kauno „Žalgiris“ 67:76 (13:19, 20:20, 17:15, 17:22) pralaimėjo čempionės titulą ginančiai Stambulo „Fenerbahce Dogus“ (Turkija) ekipai.

Kauniečiai po 10 žaidimo minučių atsiliko 13:19. Antrojo kėlinio viduryje Stambulo komandos pranašumas padidėjo iki 12 taškų (32:20), bet iki ilgosios pertraukos Lietuvos čempionams pavyko priartėti 33:39. Trečiajame ketvirtyje „Fenerbahce“ krepšininkai vėl nutolo (50:37), tačiau žalgiriečiai laimėjo atkarpą 11:0 ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (48:50), o prieš lemiamą kėlinį turėjo keturių taškų deficitą (50:54). 34-ąją min. skirtumas padidėjo iki 12 taškų (54:66) ir ir Eurolygos čempionai pergalės iš rankų nebepaleido.

„Žalgiriui“ 16 taškų pelnė Kevinas Pangosas, 12 - Brandonas Daviesas (11 atk. kam.), 10 - Aaronas White'as, 7 - Edgaras Ulanovas, 6 - Axelis Toupane'as, po 5 - Vasilije Micičius ir Antanas Kavaliauskas, 4 - Paulius Jankūnas, 2 - Beno Udrihas.

Stambulo komandoje 19 taškų surinko Ali Muhammedas, 16 - Luigi Datome, 14 - Kostas Sloukas.

Kitame pusfinalyje susitinka Maskvos CSKA (Rusija) ir Madrido „Real“ (Ispanija).

Eurolygos finalo ketverto turnyras vyksta Belgrade (Serbija).