Sportas2019 m. Lapkričio 15 d. 23:41

„Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjo K. Kemzūros auklėtiniams

106948

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos aštuntojo turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ išvykoje 74:83 (18:19, 21:18, 16:23, 19:23) pralaimėjo Kęstučio Kemzūros treniruojamai Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) ekipai.

Du kėlinius vyko lygi kova ir nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaros. Trečiajame kėlinyje „Olympiacos“ krepšininkai pataikė penkis tritaškis ir įgijo 7 taškų pranašumą (53:60). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai nutolo 13 taškų (74:61). Per paskutines 4 minutes svečiams pakeisti rungtynių baigties nepavyko.

Kauno komandai 23 taškus pelnė Jockas Landale‘as, 13 – Lukas Lekavičius, 10 – Thomas Walkupas,

Pirėjo ekipoje 16 taškų surinko Vassilis Spanoulis, po 14 – Brandonas Paulas ir Nikola Milutinovas, po 10 – Willie Reedas ir Georgios Printezis.

Abi komandos dabar turi po tris pergales ir po penkis pralaimėjimus.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais lapkričio 19 dieną namuose su Atėnų „Panathinaikos Opap“ (Graikija) ekipa.