Sportas2018 m. Spalio 22 d. 20:45

„Žalgirio“ krepšininkai nelengvai nugalėjo „Dzūkiją“

57395

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) čempionate pirmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ savo aikštėje po atkaklios kovos 88:75 (24:22, 18:19, 22:18, 24:16) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ komandą.

Žalgiriečiai iki 39-os minutės nei karto nepirmavo dviženkliu skirtumu, o dar likus žaisti 3,5 min. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos komandas skyrė tik 2 taškai (75:73). Tuomet Kauno klubas per minutę pelnė 8 taškus be atsako ir neleido varžovams pateikti sensacijos.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė Brandonas Daviesas, 14 - Aaronas White'as, 12 - Thomasas Walkupas (8 atk. kam.), po 11 - Nathanas Woltersas ir Leo Westermannas. Lietuvos krepšininkai šeimininkams pelnė vos 20 taškų.

„Dzūkijos“ ekipoje 13 taškų surinko Waverly Austinas, po 12 - Egidijus Dimša ir Kendrickas Brownas, 10 - Dominykas Domarkas.

„Žalgiris“ (6 pergalės/1 pralaimėjimas) turnyro lentelėje pasivijo lyderį Klaipėdos „Neptūną“, o „Dzūkija“ (2/4) lieka septintoje pozicijoje.