Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - „Žalgirio“ krepšininkai įveikė „Unicaja“ atstovus
Sportas2018 m. Sausio 12 d. 22:50

„Žalgirio“ krepšininkai įveikė „Unicaja“ atstovus

26067

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos varžybų 17-ojo turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ namuose 79:77 (17:19, 15:21, 20:15, 27:22) įveikė Malagos „Unicaja“ (Ispanija) ekipą.

Žalgiriečiai iš paskutinių septynerių rungtynių laimėjo šešerias.

Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių atsiliko 32:40, tačiau trečiajame ketvirtyje pasivijo varžovus ir 29-ąją min. išsiveržė į priekį 52:51. Vis dėlto, po 30 žaidimo minučių priekyje 55:52 buvo svečiai. Ketvirtojo kėlinio pradžioje žalgiriečiai vėl persvėrė rezultatą savo naudai 59:58, o netrukus įgijo penkių taškų pranašumą (66:61). 36-ąją min. komandas skyrė šeši taškai (70:64, 72:66), bet Malagos komanda laimėjo atkarpą 9:4 ir, likus žaisti 18 sek., sumažino atsilikimą iki minimumo 75:76. Likus 13 sek., aikštės šeimininkai pirmavo 79:77, o paskutinė svečių ataka buvo nesėkminga.

„Žalgiriui“ 16 taškų pelnė Kevinas Pangosas, 14 - Paulius Jankūnas (9 atk. kam.), po 11 - Aaronas White'as ir Edgaras Ulanovas, 8 - Artūras Milaknis, 6 - Beno Udrihas, po 4 - Brandonas Daviesas ir Antanas Kavaliauskas, 3 - Vasilije Micičius (9 rez. perd.), 2 - Axelis Toupane'as.

Malagos ekipoje 14 taškų surinko Adamas Waczynskis, 12 - Jamesas Augustine'as (9 atk. kam.), 11 - Nemanja Nedovičius, 10 - Danielis Diezas.

Žalgiriečiai šiose rungtynėse suklydo 18 kartų, o varžovai - 10. „Žalgiris“ perėmė 4 kamuolius, o šeimininkai - net 15.

„Žalgiris“ (11 pergalių/6 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima šeštąją vietą, o „Unicaja“ (7/10) - dešmtąją.

Pirmajame rate kauniečiai po pratęsimo 85:83 įveikė Malagos klubą.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais sausio 16 dieną išvykoje su Bambergo „Brose“ (Vokietija) ekipa.