Sportas2019 m. Sausio 13 d. 19:57

„Žalgirio“ krepšininkai iškovojo sunkią pergalę Panevėžyje

67734

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) rungtynėse sekmadienį čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ išvykoje 73:69 (12:20, 17:15, 18:13, 26:21) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą.

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmavo visą pirmąją mačo dalį. Antrajame kėlinyje „Lietkabelis“ buvo įgijęs dviženklę persvarą (35:25). Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje „Žalgiris“ pirmą kartą išsiveržė į priekį (38:37). Vėliau vyko atkakli kova ir ne kartą keitėsi pirmaujanti ekipa.

Liks žaisti mažiau nei 4 min., „Lietkabelis“ pirmavo 5 taškais - 66:61. Tuomet žalgiriečiai pelnė 10 taškų iš eilės ir įgijo 5 taškų pranašumą (71:66). Nors „Lietkabelio“ žaidėjas Saulius Kulvietis dar pataikė tritaškį, išsigelbėti Panevėžio komandai nepavyko.

„Žalgiriui“ 18 taškų pelnė Nate'as Woltersas (9 atk. kam., 8 rez. perd.), 14 - Marius Grigonis, po 11 - Brandonas Daviesas bei Paulius Jankūnas.

Panevėžio komandoje po 12 taškų surinko Paulius Valinskas ir Jamaras Wilsonas, po 10 - Žiga Dimecas (9 atk. kam.) bei Vaidas Kariniauskas.

„Žalgiris“ (16 pergalių/2 pralaimėjimai) pirmauja čempionate, o „Lietkabelis“ (10/8) yra ketvirtas.