„Žalgirio“ krepšininkai iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje

BC „Žalgiris“ nuotr.
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos trečiojo turo rungtynėse ketvirtadienį Kauno „Žalgiris“ namuose 86:73 (18:15, 20:19, 19:26, 29:13) įveikė Madrido „Real“ (Ispanija) ekipą.

Susitikimą sėkmingai pradėję žalgiriečiai išsiveržė į priekį 10:2, bet svečiams pavyko priartėti ir po 10 žaidimo minučių komandas skyrė trys taškai 18:15. Antrajame kėlinyje šeimininkams atitrūkti nepavyko ir prieš ilgąją pertrauką jie turėjo keturių taškų pranašumą 38:34. Antrą rungtynių pusę geriau pradėjo Madrido klubas ir, įpusėjus trečiajam ketvirčiui, jam pavyko persverti rezultatą savo naudai 48:47, o prieš lemiamą mačo dalį kauniečiai atsiliko 57:60.

Ketvirtąjį kėlinį „Žalgiris“ pradėjo spurtu 14:7 ir 35-ąją min. išsiveržė į priekį 71:67. Prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei, kauniečiai pirmavo keturiais taškais (77:73), bet pelnė devynis taškus be atsako ir įtvirtino pirmąją sezono pergalę Eurolygoje.

„Žalgiriui“ (1 pergalė/2 pralaimėjimai) 26 taškus pelnė Zachas Leday'us (9 atk. kam.), 15 - Nigelas Hayesas, 13 - Marius Grigonis, 10 - Edgaras Ulanovas, po 6 - Thomasas Walkupas ir Paulius Jankūnas, po 5 - Alexas Perezas ir Jockas Landale'as.

Pirmąją nesėkmę patyrusioje Madrido ekipoje (2/1) 15 taškų surinko Anthony Randolphas, po 9 - Facundo Campazzo ir Sergio Llullas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais spalio 25 dieną vėl namuose su Vilerbano „LDLC Asvel“ (Prancūzija) ekipa.