Angle down Atgal

„Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos sezoną pradėjo nesėkme

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos pirmojo turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ savo aikštėje 58:70 (19:19, 11:18, 16:18, 12:15) pralaimėjo Vitorijos „Kirolbet-Baskonia“ (Ispanija) ekipai.

Pirmuosius taškus Kauno ekipai pelnė Eurolygoje debiutavęs Martinas Gebenas, bet didesnę pirmojo kėlinio dalį pirmavo svečiai. Galiausiai po Edgaro Ulanovo ir Jocko Landale‘o metimų žalgiriečiai išsiveržė į priekį 17:13. Po pirmųjų 10 min. rezultatas buvo lygus 19:19.

Antrasis kėlinys klostės nerezultatyviai. Paskutinėmis minutėmis du tritaškius pataikę svečiai įgijo 7 taškų persvarą (37:30). Trečiajame kėlinyje Vitorijos klubas įgijo 12 taškų pranašumą (46:34). Nors žalgiriečiai dar buvo priartėję iki 4 taškų (46:50), kėlinys baigėsi 5 iš eilės Matto Janningo taškais (46:55).

Ketvirtajame kėlinyje po J. Landale‘o tritaškio šeimininkai priartėjo iki 4 taškų (55:59), tačiau „Baskonia“ krepšininkai į tai atsakė atkarpa 7:0 ir vėl įgijo dviženklę persvarą (66:55). Vėliau keletą minučių nei vienai komandai nepavyko pelnyti taškų ir svečiai iškovojo pergalę.

Kauno komandai po 10 taškų pelnė Marius Grigonis bei Lukas Lekavičius, po 9 - Edgaras Ulanovas, Jockas Landale‘as ir Artūras Milaknis, 7 - Zachas Leday‘us, po 2 - Thomasas Walkupas ir Martinas Gebenas.

Vitorijos ekipoje 19 taškų surinko Shavonas Shieldsas, 13 - Tornikė Šengelija, po 10 - Luca Vildoza ir Mattas Janningas.

Žalgiriečiai pataikė tik 13 dvitaškių iš 36 (36,1 proc.) ir 8 tritaškius iš 25 (32 proc.).

Rungtynes „Žalgirio“ arenoje stebėjo 15 151 žiūrovas.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais spalio 11 dieną išvykoje su Milano „AX Armani Exchange“ (Italija) ekipa.