Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3

„Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje patyrė ketvirtą nesėkmę iš eilės

Vilnius

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt

107803

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos dešimtojo turo rungtynėse ketvirtadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgirio“ klubas namuose 59:61 (21:16, 10:17, 15:14, 13:14) pralaimėjo Belgrado „Crvena Zvezda MTS“ (Serbija) ekipai ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie įgijo 7 taškų pranašumą (18:11). Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ pirmavo 25:18, bet tuomet svečiai laimėjo atkarpą net 13:2 ir išsiveržė į priekį 31:27. Trečiajame ketvirtyje dažnai keitėsi pirmaujanti komanda, o po 30 minučių „Crvena Zvezda“ pirmavo 47:46.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai pirmavo 53:48, bet tuomet „Žalgirio“ gynyba varžovams tapo nebeįveikiama, o po Artūro Milaknio tritaškio žalgiriečiai atsidūrė priekyje 56:53. Rungtynių baigtis sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Po atkovotų kamuolių puolime ir chaoso „Žalgirio“ baudos aikštelėje svečius į priekį išvedė Lorenzo Brownas (60:58). Likus žaisti 6 sek., Marius Grigonis išprovokavo varžovų pražangą, tačiau pataikė tik vieną baudos metimą (59:60). Paskutinę sekundę Lukas Lekavičius galėjo išplėšti pergalę „Žalgiriui“, bet jo metimas skriejo pro šalį.

Kauno ekipai (3 pergalės/7 pralaimėjimai) po 11 taškų pelnė Marius Grigonis ir Edgaras Ulanovas, 10 - Jockas Landale‘as, 9 - Lukas Lekavičius, 7 - Thomas Walkupas, 5 - Zachas LeDay‘us, 3 - Artūras Milaknis, 2 - Paulius Jankūnas, 1 - Nigelis Hayesas.

Belgrado komandoje (3/7) 14 taškų surinko Billy‘is Baronas, 12 - Lorenzo Brownas.

„Žalgirio“ krepšininkai pataikė tik 3 tritaškius iš 21 (14,3 proc.).

Rungtynes „Žalgirio“ arenoje stebėjo 14 033 žiūrovai.

Kitą susitikimą žalgiriečiai žais lapkričio 28 dieną išvykoje su Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno „Alba“ (Vokietija) ekipa.