Šiaulių TIC nuotrauka
Angle down Atgal

Žaidimas „Šiaulių miesto istorijos“ – norintiems geriau pažinti Šiaulių istoriją

Šiaulių turizmo informacijos centras sukūrė naują edukacinį stalo žaidimą „Šiaulių miesto istorijos“. Tai ne tik istorijos entuziastus, bet ir moksleivius galintis sudominti stalo žaidimas, leisiantis atrasti unikalią miesto fenikso praeitį. Kur stovėjo puošniausi pastatai, kur veikė saldainių fabrikai ar kiek mieste buvo dvarų – žaiskite ir atraskite.

Žaidimas skirtas 2-10 žaidėjų (vienoje komandoje), žaidėjų amžius – nuo 8 metų. Puikiai tinka integruotoms istorijos, pasaulio pažinimo pamokoms.

Šiauliai visuomet buvo daugiakultūrinis miestas, kuriame tilpo įvairaus tikėjimo, pažiūrų, tautybių žmonės, kurie ir kūrė Šiaulių istoriją. O naujasis stalo žaidimas „Šiaulių miesto istorijos“ net negyvenusiems mieste ar menkai žinantiems, kaip kūrėsi šis miestas, bus įdomus ir įtraukiantis. Žaiskite ir pasijuskite miesto raktininkais.

Žaidimo pristatymas visuomenei numatomas sausį – naujose Šiaulių turizmo informacijos centro patalpose. Norintieji galės jį ir išsinuomoti.

Šis edukacinis stalo žaidimas yra projekto „Miesto istorijos“ dalis. Žaidimas buvo kuriamas pagal ciklą „Šiaulių gatvės pasakoja“, kuriame yra net 8 maršrutai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite