Angle down Atgal

Žadėta pėsčiųjų perėja užstrigo ties konkursu

Dariaus ir Girėno gatvėje pastačius naują „Norfą“ jurbarkiečiai kreipėsi į savivaldybę dėl pėsčiųjų perėjos įrengimo, kadangi eismas šioje vietoje pasidarė nesaugus. Tiek šalia esančių daugiabučių gyventojai, tiek Naujamiesčio progimnazijos mokiniai, skubantys į prekybos centrą, gatvę kerta tiesiai ties prekybos centru, kur nėra perėjos.

Skaitytojai teiraujasi, ar žadėta perėja bus kada nors įrengta, nes jau ne kartą matę, kaip vairuotojai vos spėja sustabdyti automobilį prieš pat į gatvę iššokančius vaikus.

Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktorius R. Bastys patvirtino, kad 2019 m. savivaldybė kreipėsi į Lietuvos automobilių kelių direkciją prie Susisiekimo ministerijos dėl leidimo įrengti pėsčiųjų perėją Dariaus ir Girėno gatvėje. Leidimo prireikė, nes gatvė priskiriama prie valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda. Direkcijos pritarimas gautas, o šių metų sausį buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, pagal kurią Jurbarko r. savivaldybė įsipareigojo organizuoti viešuosius pirkimus projektavimo ir pėsčiųjų perėjos įrengimo darbams atlikti.

Konkursas projektavimo darbams buvo paskelbtas, bet neatsirado norinčių jame dalyvauti. Infrastruktūros ir turto skyriaus specialistai svarsto, kad galbūt taip yra dėl to, kad po pavasarį skelbto karantino ir darbų stabdymo, pasipylė stambūs užsakymai ir nebeliko kam imtis mažesnių. O kol nebus projekto, nebus ir perėjos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite