Angle down Atgal

Žadeikiuose paminėta dviguba šventė

Birželio 26 dieną Žadeikiuose vyko Kraštiečių šventė ir Šventų – Žadeikių mokyklos įkūrimo – 100-metis. Jos metu pristatyta knyga „Žadeikiai – dalelė gyvenimo tavo“.

Šventė prasidėjo šventomis Mišiomis Žadeikių koplyčioje. Po Mišių Žadeikių seniūnijos seniūno Fausto Meiženio pasisakymu prasidėjo oficialioji renginio dalis. Šventiniame susibūrime dalyvavo Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis. Pasveikinęs visus susirinkusius su dviguba švente, jis įteikė padėkas už sąžiningą ir kruopštų vadovavimą mokyklai, už jos puoselėjimą, už neblėstančią energiją ir dalyvavimą įvairiuose projektuose buvusiems Žadeikių pagrindinės mokyklos direktoriams: Ingai Litvinienei, Nerijui Jociui, Stefai Ežerskienei, Alfredai Paulienei, Renatai Rimkuvienei.

Padėkos už prisidėjimą prie knygos parengimo „Žadeikiai – dalelė gyvenimo tavo“ bei už Žadeikių krašto praeities įamžinimą ir istorinės atminties išsaugojimą įteiktos Virginijai Matutienei, Kaziui ir Laimai Palekams, Aušrai Jančauskienei. Padėka už nuoširdų ir ilgametį darbą puoselėjant Žadeikių Nukryžiuotojo Jėzaus koplyčią, už asmeninį įnašą puošiant mūsų kraštą įteikta Stasei Šedvilienei. Tiesa, ne visi dalyvavo šventėje ir atsiėmė padėkas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite