Angle down Atgal

Ž. Simonaitytė apie apsisprendimą trauktis iš pareigų: manęs laukia naujas etapas

Iš sveikatos apsaugos viceministrės pareigų besitraukianti Živilė Simonaitytė plačiau paaiškino savo apsisprendimą. Viceministrės teigmu, jos laukia naujas etapas.

„Šiandien, kai Naujųjų metų išvakarėse dauguma kuria pasižadėjimų sąrašą kitiems metams, aš darau kai ką kitą – tariu „Sudie“ Sveikatos apsaugos ministerijai. Darbas čia buvo nuostabus – metuose sutilpo nesuskaičiuojama daugybė naujų iššūkių, atradimų, atsidavusių Lietuvai žmonių pažinimo. Ačiū visiems ir kiekvienam, kurie tikėjote, aukojotės ir darėte daugiau negu jūsų prašė. Jūs visi kartu kuriate tokią Lietuvą, kurioje nuostabu gyventi!“, – savo feisbuko paskyroje rašo Ž. Simonaitytė.

„O manęs laukia naujas etapas. Klausimo „Kodėl?“ suprantu, kad ir vėl sulauksiu. Taip pat kaip ir klausimo „Kas toliau?“. Detalius atsakymus pažadu jau kitais metais“, – rašo ji.

Penktadienis – paskutinė viceministrės darbo diena.

Ž. Simonaitytė kuravo teisėkūros sritį, bendradarbiavimą su Lietuvos bei užsienio institucijomis ir organizacijomis. Šias pareigas ji ėjo nuo praėjusių metų gruodžio. Prieš tai socialinių mokslų daktaro laipsnį turinti Ž. Simonaitytė ėjo valstybės kontrolieriaus pavaduotojos pareigas.

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite