Angle down Atgal

Ž. Pinskuvienė prakalbo apie skyrybų gandus: su vyru esame sau davę pažadą

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė atvira – ji ne kartą yra girdėjusi įvairių gandų. Pasak moters, skaudžiausi yra tie, kurie liečia jos asmeninį gyvenimą. Politikė atvira – šeima jai itin brangi.

„Per ketverius savo, kaip merės, darbo metus aš praktiškai išvis neturėjau laisvo laiko. Net savaitgaliais dirbu – susitinku su žmonėmis. Tai nėra lengvas darbas. O su vyru esame sau davę pažadą, kad bent du kartus per metus išvyktume atostogų – pailsėti nuo visko, atsigauti. Tuomet man labiausiai patinka tiesiog ilsėtis, neveikti nieko, pagaliau išsimiegoti“, – laidoje „Ant bangos“ atvirauja Širvintų rajono merė.

Paklausus apie sklandžiusias kalbas apie jos skyrybas, Ž. Pinskuvienė nesutriko: „Tai yra mano politinių oponentų paskleisti gandai. Jie bando kritikuoti mano darbus, kai tai nepavyksta, imasi kitų kalbų. Gandai visuomet liks tik gandais. Jie žino mano silpniausią vietą. Šeimą aš labai vertinu ir branginu. Aš labai myliu savo vyrą ir labai jo pavydžiu. Tai man svarbiausia, ir taip jie bando mane išmušti iš vėžių, bet jiems vis tiek neišeina.“

Išskirtinis pokalbis su Širvintų rajono mere Ž. Pinskuviene – jau šį trečiadienį 21.00 val. laidoje „Ant bangos“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite