Angle down Atgal

Yra ką prisiminti

Būna tokių švenčių, kurias smagu prisiminti ir po ilgoko laiko. Tad dabar, gavėnios laikotarpiu, antakalniškiai tebegyvena smagaus pasibuvimo įspūdžiais, kai visi drauge iš savo kiemo varė žiemą-nebuvėlę.

Ne dėl to, kad šalčiai būtų pabodę, nes jų, tiesą sakant, ir nebuvo, o todėl, kad praėjusi žiemužė nė iš tolo nepanašėjo į mums įprastas. Todėl Antakalnyje linksmai nuskambėjusių Užgavėnių šūkis buvo „Tokią žiemą lauk iš kiemo!”.

Šiemetinės tinginės žiemos išprašyti iš savo kiemo antakalniečiai rinkosi į biblioteką. Lauktuvėmis nešini, sočiai užsigavėti pasiruošę. Ir varėme linksmai, dainas dainuodami, šmaikščiais pasakojimais, prisiminimais paįvairindami. Koncertavo G. Morkūnienės vadovaujamas antakalniečių kolektyvas. Jau ne pirmą pasirodymą surengęs, vėl visus dainomis ir gražiais žodžiais džiugino.

Sudeginę pagrindinį Užgavėnių simbolį – Morę , skubėjome prie bendro gausaus vaišių stalo. Šeimininkės pasistengė. Ne tik blynų, bet ir įvairiausių skanumynų prigamino, išmone stebino. Ilgai netilo dainos, kalbos... Ačiū visiems, kad buvote, vaišinot ir vaišinotės, gera nuotaika dalinotės!

Virginija Unguraitienė

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite