Angle down Atgal

„YouTube“ žvaigždė paskelbė esanti translytė

Nikkie de Jager, milijonus sekėjų turinti „YouTube“ žvaigždė, paskelbtame jautriame vaizdo įraše paskelbė esanti translytė.

25-erių olandė pirmadienį apie tai prisipažino vaizdo įraše pavadinimu „I'm coming out“. Jame makiažo guru teigia, jog šį sprendimą lėmė iš šono jai daromas spaudimas ir „šantažas“.

Moteris, žinoma kaip NikkieTutorials, yra viena įtakingiausių kūrėjų „YouTube“ platformoje. Savo makiažo patarimais ji dalijasi jau 11 metų ir turi beveik 13 milijonų sekėjų. Ji yra nusifilmavusi su tokiomis garsenybėmis kaip Lady Gaga, o praėjusiais metais ėmė bendradarbiauti su „Mark Jacobs“.

17 minučių trukmės įraše de Jager kalba apie tai, jog visuomet norėjo pasidalinsi savo istorija tuomet, kai bus tam pasiruošusi, tačiau ta galimybė iš jos buvo „atimta“.

„Kai buvau maža, aš gimiau neteisingame kūne. Tai reiškia, kad šiandien aš esu translytė“, – teigia ji.

Nikkie teigimu, ji gimė vyriškos lyties, tačiau jau vaikystėje identifikavosi kaip mergaitė. Būdama vos šešerių ji, palaikoma tėvų, užsiaugino ilgus plaukus, o jau septynerių ar aštuonerių metų amžiaus rengėsi vien mergaitiškais drabužiais.

Būdama 14-os ji pradėjo hormonų terapiją, ir jau 19-os iš vyro tapo moterimi, paaiškina ji vaizdo įraše.

„Jūs vienuolika metų buvote kartu su manimi ir mano kanalu, ir aš visuomet norėjau pasidalinti tuo su jumis“, – gerbėjams teigė Nikkie. Kiek vėliau ji kreipėsi ir į jai grasinančius asmenis, kuriems parodė vidurinį pirštą: „Tai jums.“

Nikkie teigimu, ji viliasi, kad jos istorija gali padėti ir įkvėpti kitus žmones.

Pagal BBC

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite