Rietave – XVIII komandinė matematikos olimpiada

Telšiai

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt

106764

Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko kasmetinė XVIII komandinė matematikos olimpiada mokytojo Kazio Šikšniaus taurei laimėti.

Renginyje dalyvavo svečiai iš Vilniaus universiteto: doc. A. Apynis, doc. E. Mazėtis, prof. E. Stankus, dr. R. Kašuba, dr. J. Šiurys, matematikė U. Šiurienė ir pirmą kartą atvykęs dr. A. Novikas. Svečiai parengė įdomius pranešimus mokytojams ir mokiniams.

Iš devynių olimpiadoje dalyvavusių gimnazijų (devynios 9–10 ir dešimt 11–12 klasių komandų) mokytojo Kazio Šikšniaus taurę laimėjo Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos abiturietai: E. Kupetytė, K. Jurkus, V. Milius, M. Zimkus, A. Papievis. Jaunesniųjų grupėje garbingą pirmąją vietą laimėjo Salantų gimnazijos mokiniai. Džiaugiamės, kad jaunesniųjų grupėje antrąją vietą iškovojo Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazistai. Mokinius olimpiadai ruošė matematikos mokytojos Regina Aužbikavičienė ir Ilona Vilimienė. Užduotis parengė ir taisant darbus vadovavo buvęs K. Šikšniaus mokinys, rietaviškis dr. Jonas Šiurys ir jo žmona Ugnė Šiurienė.

Šventė praėjo, bet kupini naujų idėjų pradedame planuoti jau kitais metais lapkričio 6 d. vyksiančią XIX matematikos olimpiadą.