Angle down Atgal

XIX a. muzikinio ir teatrinio gyvenimo atspindžiai iš Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus rinkinių

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus ir Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras kviečia į neeilinį renginį – Lietuvos muzikos, teatro ir kino muziejaus parodą „XIX a. muzikinio ir teatrinio gyvenimo atspindžiai iš  Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus rinkinių“, kuris vyks Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose liepos-rugsėjo mėnesiais.

Jau liepos 14 d., 18.00 val. kviečiame į parodos atidarymą, kurio metu galėsite apžiūrėti XIX a. renginių afišas, senąsias muzikines dėžutes, muzikinius instrumentus ir dar daug vertingų eksponatų bei išgirsite to meto muzikinių kūrinių.

Parodos atidaryme dalyvaus:

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus direktorė NidetaJarockienė, parodos kuratorė dr. Auksė Kapočiūtė-Vaitkuvienė, Lietuvos kultūros tyrimų instituto muzikologė ir teatro istorikė Vida Bakutytė-Jauniškienė, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė Julija Stupnianek-Kalėdienė, tarptautinių konkursų laureatė, pianistė Nijolė Baranauskaitė, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus restauratorius Paulius Steponavičius.

Organizatoriai:

Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus

Jašiūnų dvaro sodybos rūmai

Rėmėjas:

Šalčininkų rajono savivaldybė

Renginys nemokamas!

Daugiau informacijos tel.: +370 670 84 885/ +370 600 75 764.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite