Sportas2017 m. Gegužės 31 d. 10:08

X jaunučių dziudo tarptautinis turnyras „Pavasaris 2017“

Plungė

5039

Gegužės 20 dieną Plungėje vyko X jaunučių dziudo tarptautinis turnyras „Pavasaris 2017“, skirtas dziudo treneriui Kęstučiui Šermukšniui atminti. Šiose varžybose dalyvavo beveik 200 dziudo imtynininkų iš Latvijos, Skuodo, Palangos, Šilutės, Biržų, Alytaus, Kauno, Šiaulių, Elektrėnų, Klaipėdos, Gargždų, Panevėžio, Kėdainių, Vilniaus ir Plungės. Plungės sporto ir rekreacijos centro ir klubo „Plungės dziudo“ imtynininkai iškovojo daug medalių.

Pirmąsias vietas skirtingose svorio kategorijos iškovojo: Neronas Jakočiūnas, Giedrius Pocius, Majus Petrauskas, Pijus Beinoras, Barbora Endriekutė, Justas Razmus.

Antrąsias vietas skirtingose svorio kategorijos užėmė: Pijus Vaitkus, Matas Kasmauskas, Gurvydas Narkus, Ervinas Žilius, Vygirdas Narkus, Justinas Radžiukynas, Martynas Zaburas, Kordelijus Viešniauskas.

Trečiąsias vietas skirtingose svorio kategorijos užėmė: Jonas Bružas, Deimantas Rimkus, Juokūbas Bružas, Tadas Steponavičius, Domas Meškauskas, Tomas Žilys, Arminas Ščerbakovas, Giedrė Kauliutė, Rugilė Stasiulytė, Gintas Gailius, Domas Grikštas, Erikas Lukošius, Erikas Leščiauskas, Arijus Liutkevičius.

Šiose varžybose Skirmantas Šermukšnis, trenerio Kęstučio Šermukšnio sūnus, įsteigė taures komandoms, užėmusioms prizines vietas komandinėje įskaitoje. Turnyre iš viso dalyvavo 21 komanda.

Plungė užėmė pirmąją vietą, antrąją - Liepojos ir dvi trečiąsias vietas užėmė Ventspilio ir Klaipėdos komandos.