Skaitytojos nuotr.
Angle down Atgal

Vytauto gatvė vairuotojams primena minų lauką: bijoma prasmegti duobėse

Tarp šiauliečių jau sklando juokeliai, kad Šiauliuose daugiau duobių keliuose, nei mašinų. Vytauto gatvėje šis juokelis, pasak vairuotojų, jau beveik virto realybe.

Į redakciją kreipėsi šiaulietė vairuotoja, kuri užfiksavo remontus Vytauto gatvėje. Moteris piktinosi, kad visa atkarpa nuo Tilžės gatvės iki Žemaitės gatvės kas keli metrai išrausta darbininkų. Gatvėje pirmoje juostoje pravažiuoti jau neįmanoma, kas keli metrai žioji duobės. Negana to vairuotoja pastebi, kad ir taip nuolat dėl susiaurėjusio eismo užsikišusioje gatvėje vis kasamos naujos duobės, nors senosios dar nesutvarkytos.

Skundžiasi ir kiti vairuotojai, nes eismą dar labiau sunkina vėl pradėti kasinėjimai A. Mickevičiaus ir Vytauto gatvės sankryžoje. Į A. Mickevičiaus gatvę pasukti ar iš jos išvažiuoti vairuotojams beveik nepalikta vietos. Šioje gatvėje įsikūrę net keli vaikų darželiai, tad piko metu ši gatvė ir taip judri, o eismą beveik neįmanoma misija paverčia viduryje sankryžos visą erdvę užimanti duobė.

„Gerai, jei vairuoji kompaktišką ir nedidelį automobiliuką. O ką daryti masyvesnių automobilių savininkams, kai tarpelis pravažiuoti juokingai mažas?“ – piktinosi vairuotoja.

Šiauliečius piktina ir tai, kad, atrodo, jog eismą apsunkinančių kasinėjimų nesiskubinama užbaigti. Darbo dienos metu, per keletą valandų, net kelis kartus pravažiavusi vairuotoja užfiksavo, kad dirbančiųjų nėra nė kvapo... Tuo tarpu šiauliečiai kantriai sukanda dantis ir lyg minų lauke apvažinėja duobes. Tik klausimas : kada Vytauto gatvėje bus iškasta dar viena duobė, juk vietos kasinėjimams dar yra?

Darbo dieną nematyti nei vieno darbininko
Darbo dieną nematyti nei vieno darbininko
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite