Angle down Atgal

Vyrų, kurie amžinai neturi pinigų, tipai

Vyro finansinė gerovė - vienas iš pasitikėjimo savimi pagrindų. Žinoma, kiekvienam būna sunkių periodų. Tačiau yra keletas stipriosios lyties atstovų tipų, kuriems šie laikotarpiai tęsiasi visą gyvenimą. Galbūt tarp šių tipų rasite savo vyrą?

Nevykėlis verslininkas

Jis laiko save kone genijumi ir gali generuoti milijonus puikių idėjų. Tačiau atsisako kažkam dirbti, manydamas, kad tai kenkia jo orumui. Kartas nuo karto jis jums siūlo investuoti į kokius nors abejotinus projektus, neturėdamas jokių žinių, kaip pradėti verslą ir nuolat išradinėja milijono vertus startuolius.

Gaila, tačiau visos šios idėjos žlunga labai greitai, o vyro kompanionei belieka sumokėti skolas ir sutvarkyti iškilusias problemas. Beje, karti žlugusio verslininko patirtis jo nieko nepamoko. O dėl savo bėdų jis  kaltina kitus, mat jie nesugeba įvertinti jo idėjų.

Protingas vargšas

„Protingas vargšas“ turi išsilavinimą, puikiai išmano savo darbą, yra  išsilavinęs, bet gyvena labai kukliai, nors gyvenime ir galėjo pasiekti didelių karjeros aukštumų.

Jis dėvi senus, bet tvarkingus drabužius, valgo nesimaivydamas viską, kas patiekta. Tačiau poilsis prie jūros ar apsipirkimas jam yra nepriimtina prabanga. Ir ne todėl, kad nėra pinigų (nors pinigų tikrai nėra), o todėl, kad kuklumas yra gyvenimo pagrindas. Jam tai įkalta dar vaikystėje. Jis įsitikinęs, kad turtas yra šiuolaikinės visuomenės yda ir rykštė.

Toks vyras savo gyvenimo nelaiko skurdžiu, todėl geriau apmokamo darbo neieškos. Jo moteris arba turės išmokti taupyti visada ir visur, arba ieškoti kito vyro.

Motinos sūnelis

Koks jis mielas, dėmesingas, kantrus. Tik yra pripratęs gyventi ten, kur viskas už jį padaroma. Rūpestinga mama (o gal ir močiutė ar teta) visada stengėsi jam duoti viską, ko reikia, kad jis nesijaustų blogai ar kažko nemokantis.

O berniukas užaugo ir toliau taip gyvena. Pinigų batams jis gaus iš mamos, kuri, žinoma, gyvena iš vienos pensijos. O kai pritrūks atlyginimo, pasiskolins iš močiutės ir, žinoma, negrąžins.

Kai "motinos sūnelio" gyvenime pasirodys moteris, jis mielai atsisės ir jai ant pečių. Ir ši charakterio savybė, deja, praktiškai neišnaikinama.

Žaidėjas

Iš karto reikia pastebėti, kad susieti gyvenimą su tokiu žmogumi gali būti net pavojinga. Priklausomas nuo azartinių lošimų vyras gali būti nuostabus visomis prasmėmis, kol nepaaiškės jo priklausomybė nuo lošimų. Skolinsite jam pinigų ir pati risitės žemyn. Jis prisiekinės, kad tai nepasikartos, tačiau tiesa ta, kad atsikratyti priklausomybės azartiniams lošimams yra labai sunku.

Plevėsa

Plevėsa būna labai mylimas draugų ir moterų. Juk kai tik jis turi pinigų, visur lankosi, pramogauja ir visi aplinkiniai tada gyvena labai linksmai. Tiesa, neilgam, dažniausiai 2-3-ims dienoms. Kai baigiasi finansai, plevėsa vėl svarsto, kaip išgyventi iki kito atlyginimo.

Dažnai jis tikisi tų pačių draugų, kurie neseniai linksminosi jo sąskaita, pagalbos. Tačiau draugai primena, kad jie turi šeimą, paskolų, todėl aiškiai parodo, kad iš jų pagalbos tikėtis neverta.

Neambicingas

Tokiam visada visko trūksta. Atrodo, vyras ir dirba, bet vos suduria galą su galu. Reikalas tas, kad ji neis prašyti padidinti atlyginimą, net jei tai būtų pagrįsta, nes ras tam dešimtis pateisinimų. Jis paprasčiausiai nenori gyventi geriau, tiki, kad gali tenkintis tuo, ką turi.

Štai kokie santykiai yra su visų tipų vyrais, kuriems nesiseka su pinigais. Todėl yra tik dvi išeitys – arba bandyti nukreipti juos teisingu keliu, arba tyliai trauktis. Sėkmės!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite