Angle down Atgal

Vyrų choro ,,Monte Dolada“ viešnagė Lietuvoje

Ne vienerius metus gyvuojanti draugystė tarp Italijos miestelio Pievo de Alpago ir Kalvarijos savivaldybių tik stiprėja. Šį kartą delegaciją iš Pievo de Alpago į Lietuvą atviliojo muzikinė draugystė su choru ,,Sonantem".

Vilniaus oro uoste vyrų chorą iš Italijos ir Pievo de Alpago merą Umberto Soccal pasitiko Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis, ,,Sonantem" choro vadovė Ausma Sakalauskaitė, choro narė Rimantė Ramanauskaitė bei anksčiau į Lietuvą atvykęs choro ,,Monte Dolada" vadovas Alessio Lavina, kartu su šeima.

Choristai surengė pasirodymus Vilniaus Šv. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedroje bazilikoje, Marijampolės kultūros centre ir Kalvarijos sinagogoje.

Unikalioje erdvėje Kalvarijoje vykęs koncertas subūrė pilną salę muzikos mylėtojų ir garbingų svečių. Chorų pasirodymus stebėjo ir juos sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narė Aušrinė Armonaitė, Pievo de Alpago meras Umberto Soccal su žmona, Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis, mero pavaduotojas Kęstutis Bagdanavičius ir Kalvarijos savivaldybės administracijos direktorius Karolis Babeckas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite