Angle down Atgal

Vyriškas pasididžiavimas pagal Zodiako ženklą

Žvaigždės lemia vyrų lytinę elgseną, reguliuoja jų seksualinius poreikius ir ne tik. Jos net draugiškai pasidalijusios vyro pasididžiavimo ir su juo susijusių funkcijų globą.

Ugninių Zodiako ženklų (Avino, Liūto, Šaulio) sperma priskiriama „ugniniam tipui“, ji turi rausvą atspalvį ir aštrų kvapą. Gali sukelti alergiją moters odai.

Žemės stichijos ženklų (Jaučio, Ožiaragio, Mergelės) spermai būdingas klampumas ir baltas atspalvis, jos kokybė smarkiai priklauso nuo vyro mitybos.

Oro ženklų (Dvynių, Vandenio, Svarstyklių) sperma – judriausia iš visų, peršviečiama, santykinai malonaus skonio ir kvapo.

Vandens ženklų (Vėžio, Skorpiono, Žuvų) sperma įgalina pastoti tas moteris, kurioms niekaip nepavyksta to padaryti su vyrais iš kitos Zodiako ženklų grupės. Ji naudingiausia moters organizmui In ir Jan harmonijos atžvilgiu.

Dabar panagrinėkime vyriškų pasididžiavimų tipus.

„UGNINĖS STRĖLĖS“: Avinas, Liūtas, Šaulys

Ugnies ženklo vyras paprastai būna labai susirūpinęs dėl savo pasididžiavimo matmenų ir galimybių. Penis jam – tai savotiškas ginklas, sąmoningai ar nesąmoningai suteikiantis pasitikėjimo savimi visose gyvenimo sferose.

Šios grupės vyro manymu, jo organas – nepakankamai didelis. Todėl jam tiesiog būtinos šlovinamosios odės jo peniui. Nepagarbiai atsiliepianti apie jo ginklo dydį partnerė gali labai skaudžiai jį sužeisti ir net sukelti impotenciją.

Jeigu vyro „ugninis penis“ iš tikrųjų nėra toks didelis ir galingas, tai apie jį galima paguodžiamai pasakyti taip: mažas, bet vikrus, lengvai pakylantis. O iš prigimties didesnis „ugninės strėlės“ smaigalio jautrumas gali būti ankstyvos ejakuliacijos priežastis.

„Ugninių strėlių“ savininkai nemėgsta ilgų įžangų. Apskritai jie pirmauja pagal lytinio akto trumpumą.

Reikia pridurti, jog ugninio ženklo vyrai mėgsta pakovoti dėl moterų. Pernelyg lengvai pasiekiama dama jiems greitai nusibosta.

Erekcijos problemų jie gali patirti ir būdami visai jauni – dėl stresų. Todėl jiems kenkia nervinė įtampa. Pervargimas ir darbiniai rūpesčiai nuslopina jų norą užsiimti seksu.

Erekcijos kokybę jie gali pagerinti valgydami daugiau baltyminių produktų.

„AKMENINIAI GRYBAI“: Jautis, Ožiaragis, Mergelė

Šios grupės atstovai mėgsta ne per dažną („triušinį“), bet emocionalų, gerai surežisuotą seksą. Jie pirmauja pagal lytinio akto trukmę. Tarp „akmeninių grybų“ savininkų yra nemažai tokių, kurie nepasižymi erotine fantazija ir nėra pajėgūs leistis į seksualinius eksperimentus, romantiką ir vaizduotę.

Jiems būdingas primityvus vyriškas geismas ir ištvermingumas. Jų pasididžiavimas būna gerai išsivystęs. Nors „akmeninis grybas“ ne taip greitai reaguoja į partnerę kaip „ugninė strėlė“, užtat jo erekcija – ilgiausia ir patvariausia.

„Akmeniniai grybai“ pasižymi didele kantrybe. Jie sugeba stoiškai pakelti ilgą sekso nebuvimą (susilaikymą), o horizonte pasirodžius potencialiai partnerei gali kantriai išlaukti momento, kai jiems užsidegs „žalia šviesa“.

Akmeninių grybų“ savininkai – patys ištikimiausi. Tai – tobuli partneriai moterims, kurios bijo išdavystės.

Beje, Mergelės ženklui dar labai svarbus higienos klausimas.

„VANDENS ČIURKŠLĖS“: Vėžys, Skorpionas, Žuvys

Šio tipo vyrams būdingi intensyvūs seksualiniai išgyvenimai ir meilės kančios. Jie negali ilgai ištverti be sekso. Tai – čempionai pagal onanizmą, labiausiai iš visų domisi pornografija.

Vandens stichijos ženklai būna labai emocionalūs, mėgsta įvairovę. Jie pirmauja pagal lytinių santykių su moteriškos lyties atstovėmis skaičių.

Nepaisant tokio erotiškumo, „vandens čiurkšlių“ savininkas dažnai rūpinasi tik savo malonumais, tačiau tarp vandens stichijos vyrų pasitaiko ir išmoningiausių meilužių. „Žavūs niekšeliai“ – taip galima būtų trumpai apibūdinti šio tipo vyrus.

Su „vandens čiurkšlėmis“ nuobodžiauti netenka. Vieniems jų moters grožis – žavėjimosi ir dievinimo objektas, kitiems moters kūnas – veiksmų tikslas, tretiems – tai, kuo galima pasinaudoti tik vieną kartą.

Vandens ženklų atstovai domisi seksualiniu preliudijų ir aktų atlikimo technikomis, mėgsta glamones, oralinį seksą. Emocingas reagavimas, garsai ir atodūsiai būdingi „vandens čiurkšlių“ savininkams. Jų priešingybė šiuo atžvilgiu yra „akmeninių grybų“ sergėtojai, kurie emocijų nedemonstruoja.

„ORO SKEPTRAI“: Dvyniai, Vandenis, Svarstyklės

Oro stichijos atstovai mėgsta eksperimentuoti, mielai naudoja visokias priemones: penio „ilgintuvus“, geismą stimuliuojančias ir erekciją stiprinančias tabletes.

Neretai originalių intymaus pasitenkinimo formų ieškantys „oro skeptrų“ savininkai ima linkti į įvairius iškrypimus.

Nuobodžiaujantys „oro skeptrai“ nevengia pasilinksminti su prostitutėmis ar menkai pažįstamomis damomis.

Jie mėgsta gėrėtis savo atvaizdu veidrodyje, girtis seksualiniais žygdarbiais, gerokai juos išpūsdami, gali užsiimti seksu per atstumą – virtuali meilė jiems nesudaro problemų.

Trys „oro skeptrų“ tipai pasižymi skirtingais pomėgiais. Pavyzdžiui, Svarstyklių partnerės kūnas turi džiuginti akį estetiniu požiūriu. Vandeniai mėgsta originalumą ir ekstremalias sekso rūšis. O Dvyniai gerbia partneres, su kuriomis gali pasikalbėti lovoje.

„Oro skeptrų“ savininkus stipriai jaudina seksualūs drabužiai ir dailūs apatiniai, kurie žadina jų vaizduotę.

Verta žinoti:

· Avino planeta Marsas ėmėsi globoti vyriško pasididžiavimo galvutę.

· Merkurijus (Dvynių ir Mergelės planeta) orientuojasi į porinius organus – sėklides.

· Už erekciją atsakinga griežtoji Ožiaragio planeta – Saturnas.

· Mėnulis prižiūri spermos kokybę, judrumą ir struktūrą, vaisingumą.

· Neptūnas – Žuvų planeta – atsakinga už energetinį turinį ir genetinę informaciją.

· Plutonas – Skorpiono planeta – nulemia seksualinę potenciją ir lytinę vyro energiją, reguliuoja lytinių aktų dažnumą ir trukmę, seksualinį ištvermingumą.

· Vandenio planeta Uranas kuruoja seksualines emocijas, orgazmą, erotines fantazijas ir vaizduotę.

· Jupiteris nulemia lytinio organo dydį ir jo savininko santykį su savo organu bei pastarojo galimybių seksualinėje sferoje suvokimą.

· Venera suteikia vyro pasididžiavimui atitinkamą formą, o lytinių santykių srityje atsako už jo seksualinį skonį ir pomėgius (arba iškrypimus), taip pat parenka vyrą traukiančių moterų tipažą.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite