Angle down Atgal

Valstybinių apdovanojimų sulaukė net trys marijampoliečiai

Šiandien Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda socialinių tinklų paskyroje pasidalijo džiugia žinia – net trys marijampoliečiai pagerbti valstybiniais apdovanojimais.  

„Visai valstybei ši svarbi savaitė įsimintina tapo net trims marijampoliečiams, kurių nuopelnai ir talentai buvo įvertinti valstybiniu lygmeniu!!

Marijampoliečiui, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos kompozicijos bakalauro studijų antro kurso studentui, Lukui Butkui skirta prestižinė K. M. Čiurlionio stipendija-paskata.

Marijampolės ligoninės Anestezijos ir intensyviosios terapijos COVID-19 skyriaus slaugytojas Mindaugas Ramanauskas apdovanotas valstybiniu apdovanojimu – Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi. Šis reikšmingas apdovanojimas skiriamas už pasiaukojimą ir atsidavimą itin sudėtingomis aplinkybėmis gelbstint gyvybes, nepaisant gresiančio pavojaus savo sveikatai ir gyvybei.

Marijampoliečiui architektui Gintautui Vieversiui už svarų indėlį į kultūrą ir meną bei ypatingus šios srities nuopelnus skirta Vyriausybės kultūros ir meno premija.

Marijampolė turi kuo didžiuotis! Ačiū Jums, kad kuriate, dalinatės savo talentu ir pasiaukojančiai dirbate kitų labui“, – skelbiama mero įraše. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite