Angle down Atgal

Vyriausybė svarstys, ar skirti papildomą socialinės apsaugos ir darbo viceministrą

Vyriausybė trečiadienį posėdyje svarstys, ar pritarti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos siūlymui padidinti nustatytą viceministrų skaičių iki keturių, papildomam viceministrui priskiriant kuruoti neįgaliųjų socialinės integracijos sistemą.

Šiuo metu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai nustatytas trijų viceministrų skaičius.

Projekte rašoma, kad naujasis viceministras būtų atsakingas už klausimus, susijusius su neįgaliųjų užimtumo rėmimu, parama piniginėmis išmokomis, medicininėmis, socialinėmis ir profesinėmis reabilitacijos paslaugomis, lygių galimybių užtikrinimu neįgaliesiems ugdymo, kultūros, sporto bei kitose srityse.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pažymėjo, kad projektui įgyvendinti reikės papildomų valstybės biudžeto lėšų pareiginei algai ir priedui už tarnybos Lietuvos valstybei stažą mokėti. Dar šiemet pareigybei finansuoti prireiktų nuo 42 iki 54 tūkstančių eurų.

Kaip teigiama pažymoje, kadangi valstybės biudžetas jau patvirtintas, šiais metais pareigybė bus finansuojama iš sutaupytų darbo užmokesčio fondo lėšų, todėl papildomų asignavimų šiems metams nebus prašoma.

Pažymima, kad didžiausias leistinas valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, skaičius nebus didinamas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite