Angle down Atgal

Vyriausybė leido į Lietuvą atvykti keliasdešimčiai užsieniečių

Vyriausybė trečiadienį leido į Lietuvą atvykti keliasdešimčiai užsieniečių iš Ukrainos, Baltarusijos, Jungtinių Valstijų, Rusijos.

Vyriausybė trečiadienį suteikė išimtį, leidžiančią atvykti 31 ukrainiečiui vykdyti kelto surinkimo ir elektros darbus įgyvendinant „Smiltynės perkėlos“ užsakymą.

Taip pat Ministrų kabinetas leido atvykti Jungtinių Valstijų pilietei su sužadėtiniu Lietuvos piliečiu, Brazilijos pilietei, atvykusiai kurti startuolį ir šiuo metu įstrigusiai oro uoste. Medicininės įrangos ekspertas iš Baltarusijos Vyriausybės leidimu galės tvarkyti įrangą Šiaulių ligoninėje.

Taip pat leista atvykti baltarusei susituokti su Lietuvos piliečiu, ukrainiečiui – susituokti su Lietuvos piliete, dar vienam ukrainiečiui su jį lydinčia moterimi – atlikti skubią medicininę apžiūrą po širdies operacijos. Keturi ukrainiečiai galės atvykti kurti startuolio.

Leidimai duoti ir Izraelio pilečiui – ryšių su visuomene ir komunikacijos įmonės atstovui iš Rusijos, verslo vadovų konferencijos pranešėjui iš JAV, moteriai iš Baltarusijos savanoriauti vienuolyne.

Dėl koronaviruso pandemijos Į Lietuvą draudžiama atvykti užsieniečiams iš trečiųjų šalių, išskyrus kai kurias išimtis, taip pat jei gaunamas atskiras Vyriausybės leidimas.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite