Angle down Atgal

Vyras dėl gydytojų aplaidumo 18 metų kentė siaubingus pilvo skausmus

Ar įsivaizduojate, ką reiškia kone 2 dešimtmečius kasdien kentėti siubingą pilvo skausmą ir nerasti atsakymo, kas tai sukelia? Šios istorijos herojus 18 metų gyveno tikrame pragare, o dėl vyro kančių kalti ne kas kitas, o prieš daugelį metų operaciją jam atlikę medikai.

Vietnamietis Ma Vat Nhatas pateko į didelę avariją 1998-aisiais ir dėl to jam buvo atlikta sudėtinga operacija. Vyrui dabar 54 metai. Iš karto po operacijos didesnėmis sveikatos problemomis jis nesiskundė, kol staiga pajuto stiprų pilvo skausmą.

Baisūs skrandžio skausmai

Ma Vat Nhatas vartojo stiprius nuskausminamuosius ir kitus vaistus, tačiau niekas nepadėjo. Atvirkščiai, vyro būklė ėjo tik blogyn. Gydytojai po daugybės tyrimų buvo aklavietėje, niekas nežinojo, kas sukelia šį siaubingą skausmą.

Ironiška, tačiau po 18 metų kančių vietnamietis pateko į kitą eismo įvykį ir buvo vėl nugabentas į ligoninę. Šį kartą nuodugniai apžiūrėję vyrą gydytojai atliko rentgeną ir nuotraukose pamatė tai, kuo iš pradžių negalėjo patikėti.

Pilve – chirurginis įrankis

Nuotraukose aiškiai matėsi, kad vietnamiečio pilve – žirklės. Iš pradžių niekas negalėjo suvokti, kaip tai įmanoma, bet tuomet paaiškėjo, kad žirklės per gydytojų aplaidumą liko vyro kūne pirmosios operacijos metu.

Chirurginių žirklių pora 18 metų buvo jo pilvo ertmėje, jos buvo įaugusios į vidaus organus. Išvaduoti vyrą iš kančių ėmėsi specialistai, žirklėms pašalinti prireikė daugiau nei trijų valandų.

Vietnamo sveikatos apsaugos ministerija nurodė ligoninei išsiaiškinti, kas atsakingas už šią nedovanotiną klaidą. Tačiau gydymo įstaigos direktorius pareiškė, jog tai padaryti bus sunku, nes pacientų apskaita paprastai nevedama ilgiau nei 15 metų.

Bet kokiu atveju, 18 metų nuolat skausmą kentęs Ma Vat Nhatas bent jau gali gyventi be kančių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite