Angle down Atgal

Vyras apstulbęs - už elektrą sumokėjo rytdienos tarifu

Į "Etaplius" kreipėsi šiaulietis, paskutinę birželio dieną suskubęs "Perlo" terminale sumokėti už suvartotą elektros energiją. Jam buvo paskaičiuota suma jau didesniu, rytoj, liepos 1-ąją, įsigaliosiančiu tarifu.

Mokestis nukėlė į ateitį

Į "Etaplius" redakciją šiaulietis Artūras atnešė du "Perlo" terminale atspausdintus mokėjimo kvitus. Vienas kvitas - mokestis už birželį sunaudotą elektrą bute, kitas - sodyboje. Viename mokėjimo dokumente nurodyta sumokėta suma 12 Eur 41 ct, kitame - 10 Eur 89 ct. 

Suma vyro nenustebino, panašiai jis sumoka kiekvieną mėnesį. Tačiau šiaulietis pasiūlo į kvitą pasižiūrėti atidžiau - mokesčiai už elektrą paskutinę birželio dieną jam buvo paskaičiuoti pritaikius tik rytoj - liepos 1 d. - įsigaliosiantį tarifą. 
Šiandien Artūrui dar būtų reikėję mokėti 0,141 Eur/kwh, tačiau jam pritaikytas mokestis jau žymiai didesnis - 0,152 
Eur/kwh.

"Ir mano vienai kolegei taip pat neteisingai buvo paskaičiuota už suvartotą elektrą. Žinoma, čia tik centai, bet kokią jie turi teisę taikyti jau naują tarifą?" - klausė vyras. 

"Ignitis" atsiprašo

"Etaplius" pasiteiravo bendrovės "Ignitis", kodėl gyventojai jau šiandien priversti mokėti už elektrą nauju, didesniu, tarifu.
Artūras Ketlerius, bendrovės "Ignitis" ryšių su visuomene vadovas:

-  Labai atsiprašome klientų. Dėl įvykusios techninės klaidos įmokų surinkėjai, kurie surenka įmokas grynaisiais pinigais, trečiadienį kelias valandas taikė nuo liepos 1 d. įsigaliosiantį tarifą. Klaida jau ištaisyta ir klientams taikomas šiuo metu galiojantis tarifas.

Visiems klientams, kurie šiandien atsiskaitė didesniu tarifu, į kitą mėnesį perkelsime atitinkamo dydžio permokas ir sekančio mėnesio faktinė sąskaita bus mažesnė. Dar kartą labai atsiprašome klientų už sukeltus nepatogumus.
 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite