Angle down Atgal

Vyrą šokiravo žinia, kad žmonos pagimdyti dvyniai turi du tėvus

Kinijoje – neeilinė dvynių istorija. Juos pagimdžiusios moters vyras liko apstulbęs, kai sužinojo, jog naujagimiai turi du skirtingus tėvus.

Nedažnai pasitaikančios situacijos istorija dalinasi britų internetinės žiniasklaidos portalas Unilad.

Mokykloje mokoma, kad dvyniai vystosi iš identiški dvyniai išsivysto iš tos pačios kiaušialąstės, kuri skyla į du embrionus, o neidentiški dvyniai vystosi iš dviejų atskirai apvaisintų kiaušialąsčių. Įprastai apvaisinimui pakanka vieno spermatazoido.

Tačiau, kaip rodo Kinijoje gimusių dvynių istorija, taip gali būti ne visada. Šalyje kūdikių DNR ėminių tyrimai yra viena iš standartinių procedūrų šiems gimus, būtent jos metu paaiškėjo, kad mažyliai turi du tėvus. Rezultatai taip pat pakišo nenuginčyjamų įrodymų, kad žmona vyrą išdavinėjo.

Unsplash.com nuotr.
Unsplash.com nuotr.

Dvynių tėvystės ataskaitą parengusi Pekino Džongdžengo rajono teisminio identifikavimo centro specialistė Deng Yajun „China News Weekly“ žurnalistams sakė, kad toks atvejis yra vienas iš 10-ies milijonų.

„Moteriai per vieną ciklą subrendo dvi kiaušialąstės, per trumpą laiką ji santykiavo su dviejais vyrais. Galiausiai DNR rezultatai rodo, kad naujagimių motina yra viena, bet tėvai ne. Dvyniai turi du tėvus“, – paaiškino specialistė.

Nežinia, kokias dar emocijas be šoko ir netikėtumo jautė biologine tėvyste dalintis turintis tėvas. Jis nekomentavo ir to, ar sužinojęs apie žmonos neištikimybę rūpinsis abiejais mažyliais.

Nors tokia situacija ir yra retai pasitaikanti, visgi praėjusiais metais, taip pat Kinijoje, vyras po DNR testo tyrimų rezultatų sužinojo nesantis vienintelis savo vaikų tėvas. Nors vyriškis svarstė, kodėl dvyniai tarpusavyje nėra panašūs ir tik vienas jų teturi tėvų bruožų, tačiau nenumanė, kad dėl tokių svarstymų kalta yra antrosios pusės neištikimybė.

Pagal Unilad.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite