Angle down Atgal

Vyks Zarasų miesto Sėlių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai

Zarasų miesto seniūnija informuoja, kad rugsėjo 29 d. Zarasų rajono savivaldybės Didžiojoje salėje vyks Zarasų miesto Sėlių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai. Rinkimai vyks apklausos būdu, pasirašant kandidatų į seniūnaičius apklausos lapuose. Seniūnaitis bus renkamas 4 metams ir dirbs visuomeniniais pagrindais.

Rinkimai vyks Zarasų rajono savivaldybės Didžiojoje salėje (Sėlių a. 22, Zarasai) rugsėjo 29 d. 15.00-18.00 val.

Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti (raštu) tik tos seniūnaitijos, kuriose renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos.

Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

Seniūnaičiu negali būti renkamas asmuo, kuris:

- įstatymų nustatyta tvarka pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo padarymo ir turi neišnykusį ar nepanaikintą teistumą;

- yra įstatymų nustatyta tvarka uždraustos organizacijos narys.

Seniūnaičiu negali būti renkamas rajono Savivaldybės tarybos narys, Savivaldybės administracijos direktorius, Savivaldybės kontrolierius, Savivaldybės administracijos valstybės tarnautojas.

Seniūnaičiu negali būti renkamas asmuo, kuris teismo pripažintas neveiksniu tam tikroje srityje.

Kandidatas į seniūnaičius Zarasų miesto seniūnijai turi pateikti:

- sutikimą;

- trumpą gyvenimo aprašymą (CV).

Kandidatų į seniūnaičius registracija prasideda ne vėliau kaip prieš 15 kalendorinių dienų ir baigiasi likus 5 kalendorinėms dienoms iki rinkimų. (Registracija baigiasi 2020 m. rugsėjo 24 d. 17 val.)

Kviečiame siūlyti kandidatus į Zarasų miesto seniūnijos seniūnaičius bei aktyviai dalyvauti jų rinkimuose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite