Angle down Atgal

Vyko virtualus susitikimas su vaikų rašytoju Tomu Dirgėla

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos kvietimu Šiaulių Ragainės progimnazijos 6 klasės mokiniai (mokytoja Sigita Statkienė) turėjo galimybę lietuvių kalbos pamoką praleisti kitaip, prisitaikant prie šių dienų sąlygų, kai mokiniai turi mokytis iš namų. Įgyvendinant Lietuvos kultūros dalinai remiamą projektą „Tobulėju skaitydamas ir kurdamas“, mokiniai virtualiai dalyvavo susitikime su populiariu ir pamėgtu vaikų rašytoju Tomu Dirgėla.

Kaip teigė mokytoja S. Statkienė, „tiek mokiniams, tiek man pačiai, kaip mokytojai, šis virtualus susitikimas labai patiko, nes T. Dirgėlos parašytos knygos labai artimos šiuolaikinių vaikų pasauliui, tad labai svarbu mokiniams pabendrauti su rašytoju, kurios knygas skaito“.

Rašytojas pristatė naujausią savo knygą „Vytautas didysis Žalgirio arenoje“. Po to vyko virtuali konferencija – rašytojas atsakė į gausybę vaikų klausimų. Vaikams visada yra smalsu sužinoti, o kuri knyga būna mėgstamiausia pačiam rašytojui.

Pasak T. Dirgėlos, jam pati mieliausia knyga „Mano tėtis rašo knygą“, kadangi ją rašė kartu su sūnumi. Šiaulių Ragainės progimnazijos šeštokai pasakojo, kad labai aktyviai skaito ir populiariuosius paauglių detektyvus „Domas ir Tomas“. O T. Dirgėla vaikams atskleidė, kad dabartiniu metu baigia siaubo knygą vaikams. Tad mokiniai jos nekantriai laukia naujo skaitinio!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite