Vyko Vilniaus rajono seniūnijų sporto žaidynės: kviečia susipažinti su ryškiausiomis akimirkomis!

Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Liepos 14 d. Nemenčinėje vyko Vilniaus rajono seniūnijų sporto žaidynės, kurių metu sporto mylėtojai varžėsi 10 sporto kategorijose.

Šachmatų varžybose auksą iškovojo Riešės atstovai, antrą vietą užėmė Nemėžio komanda, o treti liko Sužionių seniūnijos atstovai. Šaškių varžybose geriausiai sekėsi žaisti Nemenčinės seniūnijos atstovams, sidabro medalį iškovojo sportininkai iš Riešės, o bronzos medaliai atiteko Nemenčinės miesto komandai. Smiginio ir stalo teniso varžybose nugalėtojais tapo Nemenčinės miesto komandos.

Futbolo varžybose čempiono vardą išsaugojo Kalvelių seniūnijos komanda, antri liko Nemenčinės miesto futbolininkai, o treti – Rudaminos atstovai.

Parko tinklinio varžybose buvo varžomasi dviejose kategorijose – vyrų ir moterų. Moterų grupėje nugalėjo Avižienių seniūnijos dalyvės, kurios laimėjo prieš Nemenčinės miesto komandą. Vyrų grupėje čempionais tapo Buivydžių tinklininkai, antri liko Avižienių atstovai, o trečia vieta atiteko Riešės komandai.

Krepšinio 3x3 varžybose vyrai varžėsi dviejose amžiaus grupėse: nuo 20 iki 40 m. bei vyresni nei 41 m. Pirmoje kategorijoje čempionais tapo Riešės krepšininkai, antrą vietą užėmė Nemėžio seniūnijos komanda, o treti liko Sudervės atstovai. Amžiaus grupėje vyresni nei 41 m. čempionais tapo Nemenčinės miesto krepšininkai, kurie nugalėjo Sudervės atstovus.

Gerai pasirodė ir seniūnijų atstovai. Seniūnų trikovės varžytuvėse nugalėtoju tapo Riešės seniūnas Valdemar Rynkevič, o antrą vietą užėmė Nemenčinės miesto seniūnijos atstovė Vitalija Ponsevičienė.

Šiais metais Vilniaus rajono seniūnijų sporto žaidynėse dalyvavo 13 seniūnijų. Bendroje komandinėje įskaitoje nugalėjo Nemenčinės miesto seniūnija, surinkę 224 taškų. Antroje vietoje liko Riešės seniūnija, surinkusi 160 taškų. Trečia vieta atiteko Nemėžio seniūnijai – 87 taškų.

Džiaugiamės, kad sporto varžybose aktyviai dalyvauja ir garbingo amžiaus žmonės. Šiemet vyriausiasis žaidinių dalyvis buvo 1933 m. gimimo Nemėžio seniūnijos gyventojas, kuris šachmatų varžybose iškovojo antrą vietą.