Angle down Atgal

Vyko Skalvijos namų pristatymas

Spalio 7 d. Jurbarko savivaldybėje vyko susitikimas su Skalvijos namais, kurie nuo 2019 m. sausio 1d. yra Jurbarko rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga, teikianti socialines paslaugas vaikams, netekusiems tėvų globos, atvykusiems iš Jurbarko, Pagėgių, Šilalės rajonų ir Kauno miesto savivaldybių.

Ugdytiniai gyvena 5-iuose bendruomeniniuose namuose Viešvilėje ir Smalininkuose. Šių namų vizija paruošti vaikus savarankiškam gyvenimui, kurie sugebėtų pilnai integruotis į visuomenę, žadinant norą mokytis bei ugdant pilietinį sąmoningumą ir atsakomybės jausmą.

Direktorius Nerijus Jarilinas susirinkusiesiems pristatė teikiamas paslaugas: trumpalaikę ir ilgalaikę vaikų, netekusių tėvų globos, socialinę globą bendruomeniniuose namuose. Kalbėjo apie nuveiktus darbus, pradedamą teikti asistento paslaugą, socialinių darbuotojų ir jų padėjėjų patirtį. Skalvijos namai vieni iš pirmųjų Lietuvoje suvaldė pertvarkos procesus, gavo finansavimą iš Europos Sąjungos bendruomeninių paslaugų plėtrai.

Susitikime dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, mero pavaduotojas Daivaras Rybakovas, administracijos direktorių pavaduojanti Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Rūta Vančienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Laima Gardauskienė, Finansų skyriaus vedėja Audronė Stoškienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė (tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė) Zita Tytmonienė, Girdžių seniūnas Mindaugas Dilys, tarybos nariai ir kiti susirinkusieji.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite