Angle down Atgal

Vyko Kėdainių MTB dviračių kroso atviros pirmenybės

Sekmadienio nakties ir ryto lietus nesutrukdė dviratininkams iš įvairių šalies miestų ir rajonų atvykti į geografinio šalies centro Kėdainių miesto Babėnų šilą, kur vyko Kėdainių MTB dviračių kroso atviros pirmenybės AB „Lifosa“ taurei laimėti. Tai Kėdainių rajono savivaldybės finansuojamo dviračio sporto klubo „VeloRatai“ projektas „Dviračių sporto varžybos Kėdainių mieste ir rajone 2020 metais“.

Per du šimtai dviratininkų iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos Telšių, Plungės, Jonavos, Utenos, Zarasų, Kėdainių ir kitų šalies miestų ir rajonų pagal amžiaus grupes ir tam atitinkančias distancijas pareiškė norą startuoti šiame renginyje.

Prieš pagrindines MTB kroso taurės varžybas, renginio prologe, 2 km distancijoje, jėgas išmėgino jauniausi dviratininkai. Čia nugalėtojais tapo visi trasą įveikę vaikučiai, kuriems po finišo buvo įteikti atminimo medaliai ir rėmėjų prizai.

Pagrindinių grupių sportininkai pirmą kartą Kėdainiuose dviračių kroso pirmenybėse varžėsi naujoje dešimties kilometrų žiedo trasoje, kuri pareikalavo iš sportininkų aukštos klasės dviračio valdymo technikos važiuojant nuo stačių, siaurų, vingiuotų nuokalnių, daug greičio ištvermės reikėjo, įveikiant lygias ir vingiuotas trasos atkarpas, bei ištvermės, minant pedalus ar bėgte įveikiant ne vieną įkalnę.

Pagal amžiaus grupes dviratininkams reikėjo įveikti 30, 20 ir 10 km distancijas.

Dviratininkai bendru startu, suskirstyti pagal amžiaus grupes, varžėsi atskirose distancijose. 30 km distancijoje geriausiai savo amžiaus grupėje iš kėdainiečių sekėsi Arūnui Lipnevičiui: jis iškovojo pirmąją vietą.

Dvidešimties km distancijoje savo amžiaus grupėje nepralenkiamas buvo Leonidas Šliavas, o Vidmantas Serva iškovojo trečiąją vietą. Moterų grupėje sidabrine prizininke savo amžiaus grupėje tapo Ilma Lipnevičienė.

Šį projektą vykdant daug sumanumo, išminties ir darbo įdėjo klubo vadovas Mindaugas Žiupsnys ir visa DSK „VeloRatai“ komanda.

Dviratininkai liko patenkinti trasa, renginio vykdymu ir prašė būtinai šias varžybas organizuoti ir 2021 metais, sakydami vienas kitam: „iki pasimatymo kitais metais Kėdainiuose!“.

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja Kėdainių rajono savivaldybei, Valstybinių miškų urėdijos, VĮ Radviliškio regioninio padalinio Kėdainių girininkijai, Kėdainių policijos kelių tarnybai, Policijos rėmėjams, Pirminio sveikatos priežiūros centro greitosios pagalbos tarnybai, Kėdainių miesto seniūnijai, AB „ Lifosa“, IĮ „Tengris“, MB „Gritakas“, UAB „Elanus“, UAB „Ramuda“, UAB „Kaštonų vaistinė“, Zigmantui Smilgai ir visiems už geranorišką pagalbą organizuojant šį renginį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite