Angle down Atgal

Vy­ras keis­tuo­lis – juo­kas iki ašarų?

„Ar ka­da nors dėko­jo­te li­ki­mui, kad iš­sis­kyrė jūsų ke­liai su vai­ki­nu? Na, to­kiu keis­tuo­liu, ku­rio kal­bos iš pra­džių juo­ki­no iki ašarų, o pa­skui ėmė er­zin­ti iki ašarų?“ – vie­no­je feis­bu­ko grupė­je pa­klausė Li­gi­ta. Todėl, kad jos bu­vu­sy­sis, įstojęs į kaž­ko­kią sektą, ėmė tikė­ti vi­so­kio­mis sąmoks­lo teo­ri­jo­mis – kad tarp mūsų vaikš­to atei­viai drie­žai ir kad Žemė yra plokš­čia. Jis net ba­re pra­šy­da­vo paaiš­kin­ti, kodėl alus bo­ka­le plokš­čias, jei Žemė nėra plokš­čia...

Melagiai ir manipuliatoriai

Miglė paatviravo, kad džiaugiasi išsiskyrusi su vyru-kūdikiu. Mat jis neprisiėmė atsakomybės dėl jokių savo poelgių, vis kaltino kitus ir draugavo su perpus jaunesniais...

Kamilė pasidžiaugė išsiskyrusi su melagiu, tinginiu ir alkoholiku. „Net neįtikėtina, kaip viename žmoguje gali tilpti tiek blogio. Vienintelis geras dalykas, kurį iš jo gavau, – sūnus. Iš pradžių grasino jį iš manęs atimti, o dabar net su gimtadieniu neskuba pasveikinti. Vis primena, kad jam gerai sekasi, kad turiu gailėtis jį praradusi, bet alimentams nė kapeikos nesukrapšto“, – dalijosi Kamilė. Moteris dar pridūrė, kad gyvenime taip būna: reikia įlipti į didžiausią š... krūvą, kad, pamačiusi auksą, jį iškart atpažintumei.

Ineta paatviravo besidžiaugianti, kad išsiskyrė su vyru, kuris su kita panele turėjo vaiką. Jis vis dejuodavo, kaip jam vaiko ji neduoda, kokia yra pabaisa. Bet tik Inetos dėka vaikui pervedė vos 20 Eur. „Ačiū Dievui, kad aš su juo vaikų nesusilaukiau. Pradžioje maniau, kad tikrai buvo nuskriaustas, bet per penkerius metus pamačiau, kad tik melagis ir manipuliatorius“, – sakė ji.

Lošėjai

„Mano ex pažadino mane anksti ryte ir liepė važiuoti kartu, nes labai svarbus reikalas. Neleido nė papusryčiauti. Tada sustojo prie kazino ir paaiškino, kad sapnavo plaukus rankose. O tai reiškia pinigus ir kad tikrai laimės. Aišku, jis nieko nelaimėjo, o aš tą rytą supratau, kad mums – nepakeliui“, – pasidalijo Milda.

Julija taip pat buvo susidūrusi su lošėju. Kartą jis pralošė visus pinigus ir atėjo pas ją į darbą, kad pasiskolintų. „Tuo metu dirbau padavėja, turėjau prijuostės kišenėje arbatpinigių. Jis tą prijuostę taip patraukė, kad monetos ant žemės pabiro. Keturiomis puolė jų rinkti. Kokia gėda buvo. Džiaugiuosi, kad manęs iš darbo neatleido. Bet jį po tokio pažeminimo pati „atleidau“, – sakė moteris.

Silvija taip pat pasidalijo bendravusi su lošėju, bet jo dėka supratusi, kokio gyvenimo tikrai nenori: „Jauni tapome tėvais, užgriuvo sunkumai ir rūpesčiai. Tada vyras pasikeitė kardinaliai – smurtavo, įžeidinėjo, pralošdavo pinigus. Ir aš nebuvau auksinė. Atstumdavau, sakydavau, kad nemyliu. Bėgo metai ir galiausiai nusprendėme išsiskirti. Dabar turiu nuostabiausią vyrą šalia. Ne veltui sakoma, kad viskam savas laikas.“

Prostooleh nuotr.
Prostooleh nuotr.

Pavyduoliai

Nors Ligita kvietė merginas pasidalyti tik linksmomis istorijomis, pašnekovės žėrė vien skaudulius. Štai Lina prisipažino, kad jos vyras, ačiū Dievui, įsimylėjo kitą ir ją paliko. Nes 12 metų vergovės su juo gyvenimas tebuvo. Tai koldūnai per dideli, tai sumuštiniai blogai supjaustyti, tai ji – tik stora karvė...

Sandra paaiškino, kad moteris storomis pravardžiuojantys vyrai dažniausiai patys su nudribusiais pilvais būna. „Paaiškinčiau, kad pagal mužiką ūkininką – ir karvė“, – piktinosi moteris.

Laura pasidalijo dar liūdnesne istorija ir sakė labai besidžiaugianti, kad išsiskyrė. „Mes nesusilaukėme vaikų, tyrimas nustatė, kad vyras yra nevaisingas. Bet jis vis šaukė, purtė galvą kaip avinas, kad čia mano kaltė, kad man reikia gydytis“, – atviravo moteris.

Ir net ne dėl to ji vyrą paliko. Jis nemokėjo jokių vyriškų darbų. „Kai pati po metų prašymo pasikeičiau perdegusias lemputes, supratau, kad ir spynas pati galiu pasikeisti. Tai buvo geriausias sprendimas mano gyvenime“, – sakė ji.

O Karolina susidūrė su tokiu pavyduoliu, kuris jau po išsiskyrimo įsilaužė į jos feisbuką, el. paštą, paskaitė, ką apie jį su drauge kalba. „Pradėjo mano draugei grasinti iš mano paskyros. Kol viską išsiaiškinome...“ – sakė mergina. Beje, jos pavydus ir agresyvus buvusysis, kaip ir visi agresoriai, pasižymėjo bruožu: jis vis kartojo, kad yra genijus, o aplink vieni kvailiai, kurie nieko nesupranta.

Monika irgi susidūrė su patologiniu vaikino pavydu. Ji niekur negalėjo be jo išeiti, kai tuo metu jis su visomis flirtavo ir aiškino, kad jam galima, nes jis vyras.

„Jis buvo įsitikinęs, kad moteris turi pamaitinti vyrą, tvarkytis namie, nes vyras juk dirba (nesvarbu, kad aš irgi dirbau). Bet geriausia buvo, kai buvome susižadėję ir aš pagavau, kad jis meluoja. Tada jis liepė man padėti žiedą ant stalo ir dingti iš jo gyvenimo. Ir gerai, kad dingau“, – juokėsi mergina, pati stebėdamasi, kaip ištvėrė su juo visus metus.

Keistuoliai

Visas merginas pribloškė Lina, kuri prisipažino su keistu vaikinu išdraugavusi net trejus metus. O jis, pasirodo, astraliniu būdu „kalbėdavosi“ su visokiais žinomais žmonėmis, kurie jam papasakodavo, kur Lina buvo, ką veikė.

„Iš tų jo pezalų turėjau pažinoti ne tik visus Šiaulių džigitus, bet ir visus, kurie ieško moters. Jis tiek prisifantazuodavo, kad pirmas dvi valandas man būdavo įdomu klausyti, o vėliau imdavau per balkoną mesti jo daiktus. Galiausiai išsiskyrėme ir dabar gailiuosi dėl vieno dalyko – neįsivaizduoju, kiek turiu apatinių kelnaičių. O jis viską žinodavo: kokios spalvos, kokiais nėriniais. Nes viską apžiūrėdavo, apuostydavo“, – juokėsi ji, vis tik pridurdama, kad kartais nebūna juokinga. Vis gauna jo pranešimų, kad jis ją nužudys, rankas nukapos.

Samanta irgi buvo nejuokingą keistuolį sutikusi – jis buvo įsitikinęs, kad moterį pavadinti kumele – nerealus komplimentas. „Jis sakė, kad arklys turi kanopas, o moteris – aukštakulnius. Arklys turi uodegą, o moteris – plaukus. Džiaugiuosi, kad išsiskyrėme“, – juokėsi mergina.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite