Angle down Atgal

VU kviečia apsilankyti jo architektūriniame ansamblyje, uždarytame dėl karantino

Vilniaus universitetas (VU) pranešė kviečiantis apsilankyti jo architektūriniame ansamblyje, kuris buvo uždarytas dėl šalyje paskelbto karantino.

„Labai džiaugiamės po ilgos pertraukos vėl galėdami pradėti dirbti ir pakviesti apsilankyti Vilniaus universiteto architektūriniame ansamblyje“, – pranešime teigė VU muziejaus direktorė Monika Ramonaitė.

„Nors Architektūrinis ansamblis ilgą laiką buvo užrakinęs vartus savo lankytojams, muziejuje darbai nesustojo – permąstėme savo veiklas, kūrėme naujus projektus, kurių rezultatus tikimės jau labai greitai pristatyti muziejaus lankytojams“, – sakė ji.

Lankytojai kviečiami pasivaikščioti po VU kiemelius, taip pat pakilti į šv. Jonų varpinės apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria sostinės Senamiesčio panorama.

„Būtent čia kiekvienas gali pamatyti iš paukščio skrydžio Senamiestyje verdantį gyvenimą, iš toli stebėti atsiveriančius miškingus horizontus ir žavėtis miesto didingumu. Įdomu, kad varpinėje galima susipažinti ir su Fuko švytuokle, kuri demonstruoja Žemės sukimosi aplink savo ašį efektą“, – skelbia VU.

VU muziejaus padaliniuose galima apsilankyti individualiai, taip pat grupėmis, kurioms taikoma registracija.

Sostinės Senamiestyje įsikūręs VU pastatų kompleksas yra įtrauktas į Kultūros vertybių registrą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite