Angle down Atgal

VTEK svarstys buvusios Kretingos rajono savivaldybės mero pavaduotojos D. Skruibienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vertins buvusios Kretingos rajono savivaldybės mero pavaduotojos Danutės Skruibienės elgesį. Aiškintasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatyme (VPIDVTĮ) nustatyto reikalavimo vienerius metus „atvėsti“ nuo buvusių pareigų valstybinėje tarnyboje.

Pranešta, esą D. Skruibienė, nepraėjus metams po to, kai nustojo eiti Kretingos rajono savivaldybės mero pavaduotojos pareigas, laimėjo konkursą dėl Kretingos socialinių paslaugų centro vadovės pareigų. Teigta, kad, dirbdama savivaldybėje, D. Skruibienė kuravo rajono socialines įstaigas.

VPIDVTĮ nustato, kad pareigas valstybinėje tarnyboje nustojęs eiti asmuo vienerius metus neturi teisės įsidarbinti įmonės vadovu, jei per paskutinius darbo metus jo tarnyba buvo tiesiogiai susijusi su įmonės ar jos kontroliuojamos įmonės veiklos priežiūra ar kontrole arba jeigu asmuo tiesiogiai dalyvavo rengiant, svarstant ar priimant palankius įmonei ar jos kontroliuojamai įmonei sprendimus konkurso ar kitokiu būdu teikti valstybės užsakymus ar finansinę paramą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite