Angle down Atgal

VTEK nusprendė pradėti tyrimą dėl Kęsto Komskio elgesio atitikties Interesų derinimo įstatymo reikalavimams

Komisija, susipažinusi su gautu pranešimu, vienbalsiai nusprendė pradėti tyrimą dėl Pagėgių savivaldybės tarybos nario Kęsto Komskio elgesio atitikties Interesų derinimo įstatymo 12 straipsnio 2 dalies nuostatoms.

Pareiškėjas Komisijai nurodė, kad Kęsto Komskio vadovaujama įmonė UAB „Kalibrus“, kurios šis valstybės politikas nėra nurodęs privačių interesų deklaracijoje, dalyvauja ir dažnai laimi didelės vertės Pagėgių savivaldybės administracijos, kuriai vadovauja K. Komskio brolis, organizuojamus viešųjų pirkimų konkursus. Iš Komisijai pateiktų dokumentų matyti, jog Pagėgių savivaldybės administracija 2020 m. su UAB „Kalibrus“ buvo pasirašiusi ne vieną sutartį rangos darbams atlikti. Pasirašant šias sutartis, kaip nurodyta dokumentuose, UAB „Kalibrus“ atstovavo jos direktorius K. Komskis.

Interesų derinimo Įstatymo, kurio nuostatos taip pat taikomos ir savivaldybių tarybų nariams, 12 straipsnio 2 dalis valstybinėje tarnyboje dirbantiems asmenims draudžia atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims ir ginti jų interesus institucijoje ar įstaigoje, kurioje jis dirba, o jei įstaiga, kurioje jie dirba, priklauso įstaigų sistemai, – bet kurioje tos įstaigų sistemos įstaigoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite