Angle down Atgal

VTEK: buvęs krepšinio klubo direktorius D. Gudelis pažeidė įstatymą

Eidamas krepšinio klubo VšĮ „Statyba" direktoriaus pareigas, Darius Gudelis nepateikė privačių interesų deklaracijos ir taip pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus. Tokį sprendimą priėmė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

Minėtas įstatymas numato, jog valstybinėje tarnyboje dirbančiais asmenimis taip pat laikytini administravimo įgaliojimus turintys asmenys, kurie dirba viešosiose įstaigose, gaunančiose lėšų iš Lietuvos valstybės ar savivaldybių biudžetų ir fondų.

Nustatyta, jog D. Gudelis krepšinio klubo VšĮ „Statyba" direktoriaus pareigas ėjo 2017-2018 m. Tuo laikotarpiu Vilniaus miesto savivaldybės administracija šios įstaigos veiklai finansuoti skyrė per 3 mln. Eur. Atsižvelgiant į klubo gautą finansavimą bei jame eitas pareigas, VTEK nuomone, D. Gudelis turėjo valstybinėje tarnyboje dirbančio asmens statusą, taigi - ir iš to kylančią privačių interesų deklaravimo pareigą.

Tyrimas atliktas gauto pranešimo pagrindu.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite