Angle down Atgal

VRK planuoja nutraukti A. Guogos parlamentaro įgaliojimus

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) penktadienį planuoja nutraukti Seimo nario Antano Guogos įgaliojimus.

VRK vadovė Laura Matjošaitytė sako, jog komisija gavo parlamentaro patikinimą, kad jis dalyvaus posėdyje.

„Turime patikinimą, kad dalyvaus komisijos posėdyje, gyvai pagarsins savo pareiškimą dėl Seimo nario mandato atsisakymo. Tikimės, kad ryt Seimo narys atvyks, kaip ir numato įstatymas, ir gyvai komisijos posėdyje įgarsins savo pareiškimą ir komisijos nariai galės pagaliau priimti sprendimą šiuo svarbiu klausimu“, – BNS sakė L. Matjošaitytė.

Komisija sausį jau svarstė A. Guogos prašymą atsisakyti Seimo nario mandato, tačiau nepriėmė sprendimo traukti jo įgaliojimus, nes jis neatvyko į posėdį. VRK nariai rėmėsi įstatymu, kad parlamentaras turi pats posėdyje perskaityti pareiškimą.

Prašymą dėl Seimo nario įgaliojimų nutraukimo nuo sausio 14 dienos A. Guoga VRK įteikė sausio 12 dieną. Jis tvirtino nebematąs galimybių su Darbo partija įgyvendinti rinkimų pažadų.

A. Guoga į Seimą pernai spalį išrinktas pagal Darbo partijos sąrašą. Jo vietą Seime turėtų užimti pirmas po brūkšnio kandidatų sąraše likęs Artūras Skardžius. VRK penktadienį planuoja priimti sprendimą dėl mandato A. Skardžiui pripažinimo.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite