Angle down Atgal

Vos keli patarimai, kurių dėka kvepalų aromatas išliks visą dieną

Išsirinkti tinkamus kvepalus – tik 50% sėkmės. Kaip ir gražus drabužis, kvepalų aromatas turi būti dėvimas tinkamai. Nesvarbu, ar jis brangus, ar pigus, jis turi būti naudojamas protingai. Galų gale, neapgalvotas kvėpinimasis sunaudoja tik jūsų mėgstamus kvepalus ir netgi gali būti nemalonus kitiems.

Yra 5 kvepalų naudojimo gudrybės. Jų dėka jūsų kvepalų aromatas išliks visą dieną.

Pasirinkite vienos linijos produktus

Norėdami, kad jūsų kvepalai kvepėtų lygiai taip, kaip turėtų, rinkitės kūno kremus ir dezodorantus, kurie yra panašaus aromato ar neutralūs. Joks kitas kvapas neturėtų konkuruoti su jūsų kvepalais. Idealu, jei jūsų antiperspirantai ir kremai neturi kvapiųjų medžiagų. Žinoma, norėdami sustiprinti aromatą, galite naudoti to paties prekės ženklo ir linijos kvepalus kaip kūno priemonės.

Kiekvienas aromatas turi savo laiką

Nenuostabu, kad parfumeriai skirsto aromatus į dieninius ir vakarinius, žieminius ir vasarinius. Todėl labai svarbu laikytis kvepalų laiko. Dienos metu ir šiltuoju metų laiku rekomenduojama teikti pirmenybę lengviems kvepalams. Vakarinių išvykų metu ir prasidėjus šaltajam orui galite ramiai pritaikyti sodresnius ir intensyvesnius kvapus.

Tik ant švarios odos!

Daugelis sako, kad ant drabužių kvepalai išsilaiko geriau. Tačiau taisyklė yra viena – kvėpinkite tik švarią odą. Taip, kailiai, vilna, linas ir medvilnė kvepia geriausiai, o kailis gali išlaikyti aromatą maždaug metus. Taigi, jei naudojate skirtingus kvepalus, tada geriau jų nekvėpinkite ant drabužių, kad neįgautumėte nesuprantamo saldaus aromato.

O nišinius kvepalus reikia griežtai tepti ant odos. Galų gale, jie atskleidžiami atsižvelgiant į individualias savybes, todėl visi jie kvepia skirtingai. O juose esantys riebūs komponentai gali dažyti šviesius audinius.

Netrinkite kvepalų

Dažniausiai pasitaikanti klaida yra trinti kvepalus. Pavyzdžiui, pakvėpinate ant riešo, patrinate tarp dviejų rankų ir išilgai kaklo. Taigi jūs sunaikinsite unikalias kvepalų kompozicijos molekules.

Kvepalus naudojate ant tam tikrų taškų

Jei norite, kad kvepalai atsidarytų geriausiu būdu, tepkite juos tam tikrose vietose, kur padidėja pulsacija. Tai yra sritis už ausų, riešų ir alkūnių lenkimo. Tiesiog venkite kvepalų už ausų, nes ten yra daugybė prakaito liaukų, kurios gali iškreipti aromatą.

Šaltuoju metų laiku parfumeriai pataria kvepalus tepti ant kaklo galo. Ten kvapas išlieka ilgiausiai ir stipriai jaučiamas perpildytose vietose. Tačiau vasarą šios zonos geriausia vengti, kad karštyje aromatas nesijaustų pernelyg įkyriai.

Ir, žinoma, plaukai. Tiesiog kvepalus tepkite ne specialiai ant jų, o ant šukų. Juk kvepalai sugeba išdžiovinti plaukus. Arba naudokite specialų savo mėgstamo prekės ženklo plaukų aromatus.

Prieš dėdami papuošalus, naudokite kvepalus: jie gali lengvai oksiduotis, o tai sugadins ne tik jų išvaizdą, bet ir pakeis aromatą. Kvepalai geriausiai laikosi ant riebios odos. Todėl prieš tepant odą naudinga drėkinti odą neutralaus kvapo losjonu ar kremu.

O parfumeriniam šampūnui ar kremui geriausiai tinka aliejiniai kvepalai – tereikia į buteliuką įlašinti kelis lašus skysčio.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite