Angle down Atgal

„Volungės“ progimnazijos moksleiviai lankėsi saulėtojoje Portugalijoje

Lapkričio 15–19 dienomis Alytaus „Volungės“ progimnazijos 4 mokinių ir 2 mokytojų komanda vyko į pirmąjį „Erasmus+“ programos projekto „Different Quests in Foreign Language Teaching Technology and Game Based Language Teaching“ mainų vizitą Portugalijoje, Seišalio mieste. Projekto tikslas – ugdyti užsienio kalbų bendravimo įgūdžius ir kompetencijas bei kelti mokinių užsienio kalbų raštingumo lygį. Projekte dalyvauja atstovai iš Portugalijos, Italijos, Danijos, Lenkijos, Turkijos ir Lietuvos mokyklų.

Portugalijoje mokymosi veiklose dalyvavo daugiau nei 30 moksleivių iš šalių partnerių. „Volungės“ progimnazijai atstovavo 7–8 klasių mokinių komanda: Rugilė Bingelytė, Jonė Kastenskaitė, Vytenis Truncė ir Ema Matusevičiūtė. Penkių dienų programa buvo informatyvi, intensyvi, aktyvi. Pirmąją dieną mokiniai susipažino su priimančia mokykla, pristatė savo šalį ir mokyklą, žaidė susipažinimo žaidimus. Nuo antradienio iki ketvirtadienio mokiniams vyko kalbos lavinimo dirbtuvės bei pažintinės veiklos, aplankėme Lisaboną, Kaškaiš bei Sintros miestelius, tarptautinėse grupėse mokiniai vykdė užduotis apie tai, ką pamatė ir sužinojo. Paskutiniąją vizito dieną dalyviai komandose rengė savaitės veiklų pristatymus. 

Šiltas ir glaudus bendravimas džiugino visus vizito dalyvius. Mokiniai ne tik pagilino anglų kalbos žinias, bet ir išmoko projekte dalyvaujančių šalių pagrindinių žodžių. Spindinčios dalyvių akys ir išsiskyrimo ašaros buvo geriausias įrodymas, kad projekto susitikimas pavyko. Vizito veiklos skatino mokinių bendradarbiavimą, darbas mišriose grupėse ugdė tarpkultūrines bei pažintines kompetencija. Tikimės, kad niekas nesutrukdys ir sausio mėnesį visi susitiksime Turkijoje, Samsune.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite